(0)

Подарунковий сертифікат

Правила користування подарунковим сертифікатом “АРС”

1.Подарункові сертифікати «АРС» надають право їх пред’явникові придбати товари  в супермаркетах «АРС» та меблевому центрі ”АРС” у м. Тернополі, на суму, що дорівнює номіналу Подарункового сертифікату, з асортименту та за цінами, що діють в супермаркеті на момент придбання товару.


2.Сертифікат складається з Картки, на лицьовій стороні якої зазначений номінал Подарункового сертифікату, та правил його використання, що додаються у листівці.


3.Подарункові сертифікати «АРС» можна придбати за готівку або шляхом  безготівкового розрахунку.


4.Номінал Подарункового сертифікату вказується в гривнях та дорівнює  його вартості.
Номінали Сертифікатів: 200 / 500 / 1000 гривень.


5.При придбанні Подарункового сертифікату Покупець, окрім самого Сертифікату, отримує касовий чек на суму сплачених коштів.


6.При придбанні Подарункового сертифікату Покупець не може використовувати Картку Учасника Програми «Картка знижки АРС».


7.Подарунковий сертифікат дійсний 1 рік з моменту придбання.


8.У випадку, якщо протягом терміну дії Подарункового сертифікату Власником Сертифікату не буде реалізоване право на придбання товару на суму Подарункового сертифікату, то сума, сплачена за Сертифікат, залишається в розпорядженні мережі «АРС» і поверненню  не підлягає.


9.Подарунковий сертифікат може бути використаний тільки один раз.  Для придбання товару на суму Подарункового сертифікату Власник повинен передати касирові Картку Сертифікату.


10.Сертифікат не є іменним: використати Подарунковий сертифікат може як особа,  що особисто придбала Сертифікат, так і будь-яка інша особа, яка пред’явила Картку Сертифікату  на касі супермаркету «АРС».


11.Вартість покупки повинна становити або перевищувати номінал Сертифікату. При цьому Власник Подарункового сертифікату доплачує різницю між номіналом Сертифікату та  вартістю товару готівкою.


12.При реалізації права на придбання товару за допомогою Подарункового сертифікату Власник Сертифікату не може використовувати Картку Учасника Програми «Картка Знижки АРС».


13.Подарунковий сертифікат не підлягає поверненню та зворотній конвертації в грошовий еквівалент.


14.У випадку втрати Подарунковий сертифікат відновленню не підлягає.


15.Адміністрація супермаркету має право не прийняти Подарунковий сертифікат у випадку виникнення сумнівів у його дійсності або наявності пошкоджень Сертифікату.


16.Придбання Подарункового сертифікату свідчить про:

    - сплату Власником Подарункового сертифікату вартості Сертифікату, зазначеної на лицьовій стороні Картки Подарункового сертифікату в якості номіналу Сертифікату;
    - згоду Власника з цими Правилами.