(0)

Впорядкувати по
Показати товарів на сторінці

Текстиль

На мить уявімо собі умебльовану дитячу кімнату — біля вікна стоїть письмовий стіл, в кутку біля вхідних дверей шафа, навпроти ліжко біля якого з однієї сторони розмістився комод , з іншої стоїть приліжкова тумба. Ніби усе є. Але кімната не “ожила” - їй бракує кольорів, затишку, тепла. Вона не наповнена світлом і радістю. Чому?

Причина дуже проста — кімната не одягнена. Не вистачає простих речей повсякденного вжитку. Вікна без штор здаються великими та незатишними. Ліжко стоїть в куточку без постільної білизни. Кімната виглядає стерильною. Адже у ній немає домашнього текстилю, який створює певний емоційний фон та відповідний настрій. Саме одягнувши в них кімнату ми оточуємо себе речами серед яких нам приємно та затишно знаходитися.

Покривала та пледи, одіяла та подушки, постільна білизна, штори та тюлі — ось неповний перелік таких маленьких, але таких потрібних у дитячій кімнаті речей, які дарують тепло. Адже як приємно загорнувшись в теплий мякий плед почитати свою улюблену книгу чи подивитися свій улюблений фільм. А от, яка буде Ваша дитина задоволена засинати на справжньому королівському ложі з балдахіном. Постільна білизна підбирається в залежності від розміру ліжка, його висоти та конструкції. Також варто враховувати і стилістику кімнати. Ви зможете обрати постіль і на щодень, яка дасть відчуття комфорту та затишку під час сну, і на святкові дні, коли у ваших дітей будуть гостити друзі. Різноманітні рюші, банти, відтінки, декори – усе, що Ви забажаєте можна знайти на нашому сайті інтернет-магазину Меблевого Центру Арс mebli.ars.ua.

Для маленьких любителів морських пригод підійдуть постільні набори в морському стилі з декоративними подушками у вигляді рятівного кола, а для майбутніх гонщиків підійдуть “автомобільні” постільні набори з подушками у вигляді форми гонщика. Маленькі любителі пригод чудово висипатимуться на постелі у вигляді подорожнього туристичного спального набору. Дівчаткам будуть більше до вподоби покривала з рюшами, бантами і балдахіном над ліжком на завершення інтер'єру. Декоровані сердечками, метеликами, квіточками і усе в найрізноманітніших кольорах не залишать невдоволеними найпримхливіших принцес. Доповнивши покривало стильними подушками Ви прекрасно передасте атмосферу та стиль кімнати.

“Гардероб” для вікон також вражє своєю різноманітністю. Ви зможете підібрати стильні тюлі та штори декоровані морськими канатами чи прикрашені рожевими трояндами.

Звичайно ж велике значення потрібно приділити якості текстилю. Матеріали можна підібрати з найрізноманітніших тканин – бавовняних, котонових, жакардових, атласних чи сатинових.

Після солодкого сну Вашим дітям буде набагато приємніше ставати ногами на м'який коврик, ніж на тверду підлогу чи паркет. А ще якщо цей коврик з орнаментом квітів, то може скластися враження, що ми гуляєм по м'якенькій гладенькій траві. Куди приємніше пограти з друзями на ньому, ніж на підлозі.

Ще раз уявімо ту ж кімнату, але вже з підібраним домашнім текстилем який до вподоби Вашій дитині і одразу буде зрозуміло кому належить кімната – маленькій принцесі, гонщику, капітану корабля, магу. Адже завершення їй нададуть маленькі, але такі важливі речі, основна функція яких робити затишок  і комфорт.
Приємних Вам покупок на сайті інтернет-магазину mebli.ars.ua !