(0)

Впорядкувати по
Показати товарів на сторінці

Шкатулка 13*21 6OU 1711 Mascagni

518,00 грн 259,00 грн

Скринька "Гербера" 010ТК

154,00 грн 142,00 грн

Скриньки

Скриньки мають досить багату історію й користувалися популярністю серед жінок впродовж століть. Спочатку вони були значно більшими за розмірами й призначалися для зберігання найрізноманітніших речей, які являли собою певну цінність для їхніх власників. Скриньки здавна були предметом неабиякої розкоші, адже виготовлялися з дорогих матеріалів і зазвичай оздоблювалися дорогоцінним камінням. Інколи ціна таких виробів сягала цілого статку, а тому, подібні речі були доступними лише для заможниж людей. Сьогодні придбати скриньку може дозволити собі практично кожна пересічна жінка та й їх призначення в рази звузилося, адже половину функцій, які вони раніше виконували, перейняли на себе інші предмети повсякденного вжитку. Через це скриньки стали меншими за розмірами, проте, залишаються  не менш привабливими й попит на них завжди є, і безсумнівно, буде.


У цьому розділі інтернет-магазину mebli.ars.ua до уваги наших покупців представлений широкий вибір найрізноманітніших скриньок торгової марки Mascagni, Elisey, Этномания виготовлених із високоякісних матеріалів, серед яких масив дерева, метал, текстиль та ін. Кожна з них по-своєму оригінальна й унікальна, тому в нас Ви зможете обрати й придбати саме ту особливу скриньку, яка підійде Вам за розміром, формою, кольором, функціональним призначенням і відповідатиме інтер’єру житла. Будьте певні, таке корисне надбання обов’язково пригодиться для будь-якої кімнати, починаючи від вітальні й закінчуючи ванною, адже в них можна зберігати будь-що: гроші, ключі, заколки для волосся, деякі косметичні засоби та різні пам’ятні дрібнички, хоч найчастіше скриньки використовують для прикрас та приналежностей для рукоділля.


Характерною рисою більшості жінок є їхня любов до прикрас, тому й не дивно, що біжутерія та ювелірні вироби посідають одне з провідних місць серед найпопулярніших подарунків на свята, які доводиться робити чоловікам для своїм дам. Проте, перш ніж купувати комусь в якості подарунка якусь прикрасу, переконайтеся, чи є де її зберігати.


На сайті нашого інтернет-магазину Ви зможете знайти чудові багатоярусні скриньки-трансформери, які ідеально підійдуть для зберігання прикрас, адже вони оснащені різними вкладками, поглибленнями для перснів, сережок, спеціальними шухлядками, кишеньками та окремими відділами, які сприятимуть кращому збереженню ваших дорогоцінностей. Важливим елементом таких скриньок є дзеркальце, розміщене на внутрішньому боці кришки. Враховуючи те, що аксесуарів для жінки багато ніколи не буває, їхня кількість зазвичай постійно зростає, тому доречно, якщо в помешканні буде навіть кілька скриньок для різних видів прикрас.


Скриньки для рукоділля є не менш популярними за скриньки для прикрас. Так само, як і в кожного хорошого чоловіка та господаря повинен завжди бути під рукою ящик з інструментами, так і в гідної господині – скринька для рукоділля, в якій можна зберігати ґудзики, бісер, голки, нитки, булавки та безліч інших речей, які лише здатні туди поміститися.


Скринька, придбана в нашому інтернет-магазині mebli.ars.ua, зможе стати не лише красивим і корисним надбанням для Вашого помешкання, а й чудовим подарунком для жінок будь-якого віку й підійде для різних урочистостей. Тож не зволікайте, замовте цю чудову річ саме в нас і даруйте близьким радість!