(0)

Впорядкувати по
Показати товарів на сторінці

Килим Kerman 0804А cream/cream

Ціна від 0,00 грн

Килим Carpet&More 0107-06 kmk 150*233

Ціна від 0,00 грн

Килим Carmina 0123 kemik brown

Ціна від 6250,00 грн

Килим Carmina 0123 kemik pudra

Ціна від 6250,00 грн

Килим Carmina 0131 ivory beige

Ціна від 3833,00 грн

Килим Florence 0462 cream brown

Ціна від 6250,00 грн

Килим Paris 0245 cream beige

Ціна від 7142,00 грн

Акрилові килими

Естетичність високоякісних акрилових килимів

 

Для кожної людини дім - це те місце, де вона відчуває себе комфортно і приємно. А що дозволяє надати квартирі, кімнаті або великому будинку затишок і тепло? Це якісні та гарні акрилові килими! М’який матеріал та різноманітні кольори доповнюють і підкреслюють будь-який інтер'єр. Нехай це буде стримана класика або сучасний лофт. Увійшовши у будь-яке приміщення, практично кожна людина, перш за все, звертає увагу саме на килимове покриття (або на його відсутність). І це зрозуміло, адже килими займають досить велику площу в  приміщені. Якщо ви плануєте купити килим в Києві або будь-якому іншому місті України - наш інтернет магазин килимів допоможе вам зробити це з задоволенням, при всьому, ще й  заощадивши ваш час і гроші.

Так що ж таке акрилові килими?

 

Акрил - це синтетичний матеріал. І в умовах сучасного виробництва, це скоріше плюс, ніж мінус.


Пояснимо чому:


1. Акрил легко піддається фарбуванню, практично, в будь-який колір. Це дає вам величезне різноманіття забарвлень, візерунків та дизайнерських рішень.


2. Акрил не боїться вологи і сирості. Виріб можна використовувати в ванній, приміщенні на перших поверхах, погано прогрітих в зимовий період. Такий акриловий килим стійкий до грибка і плісняви.


3. Акрил не придатний для паразитів і комах. Такий килим ніколи не пошкодить міль.


4. Акрил, що пройшов  фабричну відповідну обробку - не електризується.


5. Не викликає алергічних реакцій. Тому акрилові килими часто підбирають для дитячих кімнат або зон.


6. Акрилове волокно легко чиститься. Вам буде просто піклуватися за таким килимом і підтримувати його в чистоті та порядку. Так що, якщо ви купите акриловий килим - догляд за ним буде простим та швидким. Вони не бояться вологого чищення і добре переносять відповідні чистячи засоби.


7. Акрил легший по вазі, ніж натуральний матеріал, і набагато міцніший. Він добре тримає форму. З часом, на ньому не утворяться заломи або деформації. Хорошим вибором стануть акрилові килими для зон з великою інтенсивністю руху - коридор, кухня або навіть офісне приміщення або хол в готелі.


8. І остання, але іноді, сама важлива, властивість акрилу. Це цінова політика таких виробів. Зберігаючи багато властивостей, натуральних шерстяних килимів, акрилові залишаються доступними за ціною.У підсумок, якщо ви шукаєте оптимальне співвідношення ціни та якості, то вам, однозначно, варто звернути увагу на різноманіття акрилових килимів в нашому каталозі. Різні стилі, форми, кольори та ціни, дозволять вам вибрати найбільш підходящий варіант для вашого будинку. Консультанти нашого інтернет-магазину підкажуть, який краще постелити килим у спальню, вітальню або дитячу, і допоможуть розібратися з усіма нюансами. Якщо ви плануєте купити килим у Києві або будь-якому іншому місті в Україні - не витрачайте свій час, нерви і зайві гроші! Скористайтеся зручним каталогом на сайті та безкоштовною доставкою у ваше місто.