(0)

Впорядкувати по
Показати товарів на сторінці

Годинники

Час іще здавна був одним із основних понять фізики, філософії та багатьох інших наук і відігравав у житті людей неабияке значення, адже відомо, що час – основа Всесвіту, мірило всього на Землі, він – наш вічний учитель і найдорогоцінніше, що в нас є, але водночас це поняття, мабуть, як ніяке інше характеризується швидкоплинністю та скороминущістю. З огляду на це, ми повинні цінувати й бережно ставитися до кожної хвилинки, адже наше життя – насправді одна коротка мить, яку ми повинні прожити гідно. Мабуть, саме з шанобливості до часу, виникло й відповідне ставлення до годинників, які в свою чергу є часовим атрибутом.


Історія годинників досить цікава, багата на події, довготривала й сягає сивої давнини. Перші спроби створення спеціального механізму, який би міг вимірювати час, виникли ще задовго до нашої ери й були зроблені представниками найдавніших цивілізацій. Минулому відомі найрізноманітніші види годинників: сонячний, місячний, пісочний, водяний, свічковий (вогняний) та безліч інших. Кожен із них успішно функціонував певний період часу, проте, не зважаючи на це, первісні годинникові механізми були доволі недосконалі, зовсім неточні й окрім того, дуже громіздкі, тому, винахідники не зупинялися на досягнутому й врешті, вже у вісімнадцятому столітті з'явилися перші годинники, які відповідали новим запитам суспільства і які вже нагадували собою сучасні.


Сьогодення доволі важко уявити без годинників, адже вони – невід'ємна частина побуту кожної людини й без них, мабуть, наше існування перетворилося б на хаос. Саме тому годинникам у нашому житті відведене чільне місце.


Годинник – це річ, яку хороший господар неодмінно повинен придбати для свого помешкання. Здійснити таку корисну покупку завжди радо допоможе Вам інтернет-магазин mebli.ars.ua. Саме в нас для наших клієнтів представлений широкий вибір найрізноманітніших годинників торгових марок Howard Miller, Lowell, Polaris, PraGmart, Veneto, VESUVIANA, VOX для Вашого кабінету, кухні, спальні, вітальні чи навіть дитячої кімнати, різних за формою, кольором, дизайном, тематикою, функціональним призначенням (настінні, підлогові, настольні), виготовлені з високоякісних матеріалів (кераміка, масив дерева, скло, метал, пластик, полірезинг). Будьте впевнені, який би годинник у нашому інтернет-магазині Ви б не обрали, він чудово підійде до будь-якого інтер’єру, класичного чи модерного, стане гармонійним доповненням Вашого житла, або ж його яскравим акцентом.