(0)

Впорядкувати по
Показати товарів на сторінці

Рамка 10*10 Maple 6DV PUZZLE Mascagni

230,00 грн 115,00 грн

Рамка 10*15 6GC Mascagni

771,00 грн 189,00 грн

Рамка 10*15 Pink 6GC 798 F Mascagni

364,00 грн 182,00 грн

Рамка 59513 VOX

183,00 грн

Фоторамка 13*18 023CM

239,00 грн 220,00 грн

Фоторамки та альбоми

Останнім часом досить активно почала розвиватися фотоіндустрія, яка на сьогоднішній день уже стала мистецтвом. Зараз практично на кожному кроці можна натрапити на оголошення про надання послуг професійних фотографів, створюються спеціальні курси та школи для вивчення секретів фотографії, комп'ютерних програм для обробки фото, словом, всього того, що необхідно знати людині, аби стати хорошим фотографом та справжнім майстром своєї справи. Мабуть, не дивно, що фотографія є настільки популярною, адже це не просто шматок паперу чи красива картинка, а перш за все спогади, невеличкі зафіксовані моменти з історії нашого минулого життя.

Із настанням доби технічного прогресу чим далі, тим все частіше фотоапарати можна зустріти серед предметів побуту практично в кожній сім'ї, більше того, функції фотокамери перейняла на себе й інша техніка: комп'ютери, телефони тощо. Все частішим і буденнішим стає явище, коли ми починаємо переглядати свої фотознімки в електронному вигляді, за допомогою простого клацання мишкою чи безпосередньо з фотоапарата або ж мобільного, проте, мабуть, ні з чим не порівняти те відчуття, коли ти сам тримаєш у своїх руках фотографію та відчуваєш її на дотик.

Мабуть, іще на підсвідомому рівні дім, прикрашений фотографіями, автоматично викликає в нас відчуття затишку, тепла та гармонійної атмосфери. І не дарма в нас виникають такі асоціації, адже для дизайну свого помешкання ми вибираємо найкращі світлини зі своїх архівів, на яких зафіксовані найяскравіші, найрадісніші моменти нашого життя, а разом із тим, найближчі та найрідніші люди, і це по-справжньому прекрасно.

Відомо, що для зберігання Ваших фотографій найкраще підходять фоторамки. Погодьтеся, що світлина, вставлена в фоторамку, набуває зовсім іншого, вже завершеного вигляду й неначе отримує нове естетичне значення.

Загалом фоторамки зможуть стати чудовим доповненням інтер'єру Вашої оселі, окрім цього, вони ще виконують захисну функцію, яка полягає в оберіганні фотографій від прямих контактів із сонячними променями та пилюкою, в результаті чого, світлини в значній мірі псуються.

Якщо шукаєте фоторамку, тоді Вам до нас. В інтернет-магазині mebli.ars.ua в наявності широкий вибір різноманітних фоторамок провідних торгових марок, серед яких EVG, Hallmark, Mascagni, Vox, різних розмірів, в тому числі й нестандартних та будь-яких матеріалів: алюміній, МДФ, метал, дерево, пластик, полірезинг, скло. Фоторамки, які Ви придбаєте в нашому інтернет-магазині, зможуть стати окрасою будь-якого інтер'єру: суворі класичні підійдуть для Вашого офісу чи кабінету, ніжні та романтичні легко впишуться в дизайн спальні, або ж вітальні, а веселі, різнокольорові з персонажами мультфільмів – для дитячої кімнати. Альтернативою фоторамкам можуть бути фототримачі.

Звичайно ж, не новим, але досить хорошим, надійним та практичним способом збереження Ваших фотографій є фотоальбом. Його перевага полягає в тому, що завдяки ньому можна акуратно зберігати велику кількість фотокарток в одному місці, посортовану в тому порядку, в якому самі забажаєте: хронологічно, тематично, хаотично тощо.  Варто зазначити, що часом перегляд фотоальбомів стає сімейною традицією, а також може бути цікавим заняттям для Ваших гостей чи навіть майбутніх нащадків, саме тому такі речі являють собою величезну цінність і стають сімейними реліквіями.

Важливим є й той факт, що фоторамки, фототримачі та фотоальбоми – це не лише невід'ємна частина побуту та будь-якого інтер’єру, а й чудовий і безпрограшний варіант подарунка для друзів, родичів чи колег, завдяки чому Ви зможете показати своїм близьким наскільки сильно цінуєте кожну мить, проведену разом із ними.

Пам'ятаймо, що все наше життя складається з ось таких-от, здавалося б, невеличких дрібничок, як звичайна фоторамка чи фотоальбом, проте саме завдяки таким речам наше існування наповнюється радістю, щирими посмішками та добром.