(0)

Впорядкувати по
Показати товарів на сторінці

Ваза 33см 60G 585 Mascagni

1792,00 грн 896,00 грн

Вази

Історія ваз сягає глибокої давнини. Із зародженням гончарства, ще за часів первісного суспільства, широко починає розповсюджуватися виготовлення вази, проте тоді вони не являли собою ніякої естетичної вартості, адже мали доволі примітивний вигляд і використовувалися суто з практичною метою. З розвитком суспільства, в людства виникають нові запити та потреби, в результаті чого, вдосконалюється техніка виготовлення ваз, форми самих виробів, зрештою, вони стають предметами інтер’єру. Серед посудин цього роду найвідомішими є давньогрецькі вази, які були виявлені переважно в місцях поховання, оскільки древні люди вірили в життя після смерті (реінкарнацію), на тих територіях, куди сягала еллінська цивілізація. Також своєю унікальністю та неповторністю вирізняються єгипетські вази й китайський фарфор.


Попри те, що сьогодні ми звикли сприймати вазу, перш за все, як посуд для квітів, первісно вони мали зовсім інші й найрізноманітніші функціональні призначення: для прийому їжі, зберігання речовин і продуктів харчування, зокрема різних круп, для черпання, пиття, парфумів, а деякі використовувалися просто як елементи декору. Як бачимо, деякі давні традиції щодо ваз збереглися й донині. Так, сьогодні широко використовуються декоративна ваза, а також ваза для фруктів.


Такий аксесуар, як ваза, зможе легко й вдало прикрасити як скромне помешкання, так і дорогі та розкішні апартаменти. Саме тому, відкинувши вбік усі вагання й купити вазу в інтернет-магазині mebli.ars.ua, ви можете бути впевнені на всі сто відсотків у тому, що вона обов’язково підійде до інтер’єру Вашого житла. Обравши наш інтернет-магазин для покупки вази, Ви точно не прогадаєте, адже саме в нас наші покупці можуть знайти вази на будь-який смак: різних цінових категорій, розмірів, торгових марок, серед яких Bohemia, Eterna, Mascagni, Pasabahce, Purij Design, VOX, Walther Glas, Wilmax, найхитромудріших форм (круглі, конусні, прямокутні, у вигляді амфори, глечика, краплі, пляшки й безліч інших) та різних матеріалів (алюміній, кераміка, нержавіюча сталь, полістоун, скло, порцеляна та кришталь). Будьте впевнені, який би матеріал Ви не обрали для вази, яка продається в нашому інтернет-магазині, відмінної якості, що гарантовано забезпечує її довговічність, проте кожен матеріал має певні переваги.

Так, зокрема, керамічні вироби характеризуються міцністю, алюмінієві та з нержавіючої сталі доволі практичні, адже не б’ються. Щодо кришталевих, то це взагалі класика. Кришталеві вази завжди будуть у тренді, виглядатимуть стильно й вишукано, а також безсумнівно зможуть стати родзинкою будь-якого інтер’єру. Адже ще здавна кришталь був символом розкоші, достатку та витонченого смаку. Кришталева ваза красива сама по собі, тому зазвичай не потребує ніяких інших доповнень, внаслідок чого, навіть без квітів зможе вдало служити як самостійний елемент декору. Чудовою альтернативою кришталю може бути скло. Окрім того, що скляні вази – значно бюджетніший варіант, аніж кришталеві, їхня перевага полягає ще й в тому, що ємності такого типу можна наповнити будь-чим (різнокольоровим піском чи морською сіллю, блискучим бісером, різнобарвними та різноформними ракушками, камінцями, ґудзиками тощо), при цьому в будь-якому випадку вони завжди виглядатимуть оригінально та стильно. Також ефектно дивитимуться в скляній вазі вдало підібрані штучні квіти чи сухоцвіт.

Загалом такий предмет інтер’єру, як ваза, успішно підійде для дизайну будь-якого приміщення: кухні, спальні, вітальні, прихожої та Вашого робочого місця, адже вази з квітами завжди навіюють хороший настрій, створюють приємну й затишну атмосферу. Варто зауважити, що й квіти бувають різними: великими, пишними, чи навпаки – дрібненькими, з високими чи низькими стеблами, з листками та без, громіздкі букети, або ж одиничні квіти. Зважаючи на цю особливість, слід підбирати й відповідні вази. Зазвичай рекомендується мати одразу ж кілька різних видів ваз, проте за бажанням можна обрати й одну універсальну, вона повинна бути перш за все місткою, тому найкраще підійдуть ємності прямокутної форми.

Окрім витончених ваз, у нашому інтернет-магазині Ви також маєте чудову нагоду придбати молочники, масляниці, цукерниці, салатники, тарілки та безліч іншого посуду й цікавих дрібничок для Вашої оселі.


Мабуть, Ви самі неодноразово ставали свідками такого досить цікавого явища, коли в оселях, де є вази, набагато частіше з’являються квіти, а отже, щирі посмішки. Часто й самі вази з квітами сприймаються як святковий атрибут. Тому, частіше даруйте своїм чарівним і коханим жінкам квіти та радість, а також зробіть кожен Ваш день святом, придбавши вазу в нашому інтернет-магазині mebli.ars.ua.