(0)

Фільтр:

Ціна
0,00 грн
9090,00 грн
0 9090
Виробник:
Країна виробник:

Впорядкувати по
Показати товарів на сторінці

Дзеркала косметичні

Дзеркало – доволі незвичайна річ і не просто елемент побуту, як може видатися на перший погляд. Саме з дзеркалами пов'язано безліч містичних історій, прикмет і вірувань, вони є елементами різноманітних культових заходів, зустрічаються в багатьох казках, легендах і міфах, але водночас, це невід'ємна частина й обов'язковий атрибут сучасного інтер'єру будь-якого громадського приміщення чи помешкання. Виникнувши ще в Середньовіччі, спершу дзеркала являли собою об'єкт неабиякої розкоші, проте зараз вони є власністю кожної, без винятку, пересічної особистості. Сьогодні ми навіть не можемо уявити своє повсякденне життя без дзеркал. Вони оточують нас скрізь: у кожній оселі, магазинах, закладах освіти, харчування, в офісах і навіть присутні в жіночих сумочках. Також важливо зазначити, що саме завдяки такому елементу, як дзеркало, можна значною мірою візуально збільшити площу будь-якого приміщення.


Британські соціологи, зробивши певні дослідження встановили, що мільйони чоловіків і жінок дивляться в дзеркало практично кожних півгодини. Згідно з їхніми даними, деякі представники прекрасної половини людства споглядають своє відображення в дзеркалі до сімдесяти разів на добу. Щодо чоловіків, то їх показник в цьому плані дещо відстає від жіночого й сягає максимум до шістдесяти шести разів на день.


Отже, як бачимо, переоцінити роль дзеркал у сучасному житті напрочуд важко, адже цей елемент побуту, як не крути, має для нас досить важливе значення й користується великою популярністю.


Інтернет-магазин меблів «Арс» mebli.ars.ua піклується про те, аби зробити Ваше життя максимально комфортним, тому саме в нас Ви зможете знайти дзеркала, які, будьте певні, нададуть вишуканості будь-якому інтер'єру, легко й просто доповнять Вашу спальню, вітальню, прихожу, гардеробну, ванну кімнату чи кабінет. У нас Ви, без сумнівів, зможете знайти саме те, що шукали, адже до уваги  наших клієнтів представлені різноманітні дзеркала, які оригінально обрамлені, різної форми та величини. Також у наявності широкий асортимент косметичних дзеркал. Зручність, практичність, компактність – саме ті риси, які влучно характеризують дзеркала такого типу, їх беззаперечна перевага полягає в тому, що вони мобільні й не займають багато місця.


Отож, придбайте дзеркало в нашому інтернет-магазині й створіть домашній затишок й особливу атмосферу у Вашій оселі разом із «Арс»!