(0)

Зберігання

Для більшості з нас, особливо для сімейних людей, залишається актуальною проблема зберігання харчових продуктів. Інколи буває так, що ми просто не встигаємо з’їсти їжу, яку приготували. Хоч би якою смачною страва не була, проте вона зазвичай приречена на псування. Подібні випадки повторюються практично після кожного візиту гостей до нашої оселі, адже далеко не завжди вдається точно розрахувати кількість їжі, яка знадобиться нам для частування. Сьогодні вихід із таких прикрих ситуацій знайдено! Спеціальний посуд для зберігання продуктів харчування допоможе кожному, якщо не повністю уникнути неприємностей із викиданням їжі, то, принаймні, звести їх до мінімуму.
В інтернет-магазині «Арс», зокрема на сайті mebli.ars.ua можна за доступними цінами придбати посуд для зберігання їжі: ємності для продуктів, молочники, масляниці, цукерниці, термоси, термосумки та дрібні аксесуари відомих торгових марок (Bohemia, Lessner, Luminarc, Pasabahce, Simax, Tescoma), виготовлених лише з якісних матеріалів (дерево, скло, метал, нержавіюча сталь, пластик, силікон тощо), що служить гарантом їхньої довговічності.


Судочки – просто незамінна річ для кожної господині. Кришка, яка щільно прилягає до посудини, не дозволяє повітрю проникати в середину і, відповідно, контактувати безпосередньо з їжею. Завдяки цьому, продукти значно довше залишаються свіжими, не втрачають своїх смакових властивостей і харчової цінності. До того ж, такий посуд дуже компактний і надзвичайно універсальний. Він підходить для зберігання їжі в морозильній камері, розігрівання в мікрохвильовій печі та миття в посудомийній машині.


У скляних банках чудово зберігати сипучі продукти: крупи, макарон, цукор, цукерки тощо. Такі ємності допоможуть підтримувати порядок на кухні, розвантажуючи її від непотрібних речей. Зручні кришечки перешкоджатимуть потраплянню в середину банки пилюки, мікроорганізмів, вологи й сторонніх запахів. Зважаючи на те, що цей посуд не здатен захистити їжу від шкідливого впливу сонячних променів, його рекомендують зберігати в закритих тумбах.


Також у нашому інтернет-магазині «Арс» можна придбати такі корисні дрібниці, як пластикові пакети. Їхні щільні та якісні застібки дозволяють герметично запакувати їжу. У таких пакетах дуже зручно заморожувати ягоди, овочі та фрукти на зиму, завдяки чому, вони не втрачають своїх основних смакових властивостей.


Термоси і термочашки – посуд, який обов’язково повинен бути в кожному помешканні. Вони допоможуть Вашим напоям надовго залишатися гарячими чи холодними, що абсолютно неможливо за звичайних умов. Термоси і термочашки дуже зручні та компактні, тому неодмінно стануть у пригоді Вам і Вашим рідним під час поїздки, на роботі чи навіть у школі, адже ніколи не завадить мати під рукою гарячий або освіжаючий напій. У нашому інтернет-магазині «Арс» кожен покупець зможе обрати термос на будь-який смак: відповідного розміру, з чашкою, дозатором чи навіть помпою.


Морозильна камера – справжнє спасіння для своїх власників у гарячу пору. Вона чудово підходить для тих, хто полюбляє засмагати на сонечку з освіжаючим напоєм у руці.  Морозильна камера допоможе Вашим продуктам залишатися холодними навіть у найбільшу спеку, запобігаючи їхньому псуванню.


Отже, придбайте якісні ємності для продуктів, молочники, масляниці, цукерниці, термоси, термосумки та дрібні аксесуари у нашому інтернет-магазині «Арс», на сайті mebli.ars.ua і нехай проблема, пов’язана зі зберіганням продуктів харчування вирішиться раз і назавжди, а Ваш побут стане значно комфортнішим!