(0)

Столовий посуд

Кожен з нас прагне розпочати день з гарного настрою та позитивних емоцій, не даремно ж кажуть, як розпочнемо наш ранок, так і день проведемо. Ароматна філіжанка кави та смачний сніданок – хороший старт робочого дня, проте, не слід забувати про вдало підібрану кружку та тарілку, з якої й почнеться наша трапеза. Правильний  вибір посуду є одним із важливих моментів у нашому житті. Форма, розмір, колір та дизай посуду відіграють значну роль, адже, як стверджують вчені, це впливає на наш апетит та настрій, от , наприклад посуд жовтого чи оранжевого кольору підвищує наше бажання скуштувати страву, а от посуд синього та чорного кольору підійде людям, які полюбляють дієти, так як він навпаки притуплює бажання поласувати. Що ж до форми посуду, то тут теж є певна закономірність, адже круглі тарілки, на думку деяких психологів, зберігають нашу позитивну енергетику, та сприяють гарному настрою. Квадратні та прямокутні тарілки виглядають дуже стильно, проте слід відмовитися від вибору такого посуду тим,  хто стежить за фігурою, у тарілках такої форми порції їжі візуально виглядають меншими ніж є насправді. Для повної гармонії вашого святкового столу, у  інтернет -магазині меблів  «Арс» mebli.ars.ua представленні набори столових приборів оздоблені золотим та срібним декором, які характеризуються оригінальною формою та дизайном, і чудовою якістю сталі.

У нашому  магазині можна придбати посуд і для малюків, є чудові кольорові тарілочки та кружечки, цікаві столові прибори,  які є не тільки практичними та міцними, але й перетворять прийом їжі на справжнє свято з казковими героями.

Інтернет -магазин меблів  «Арс» mebli.ars.ua  радо допоможе Вам у  цьому нелегкому процесі вибору гарної, вишуканої, зручної у використанні посуди. У нашому магазині представлений посуд відомих світових та вітчизняних виробників, таких як - Tescoma, Wilmax, Bohemia, Luminarc, Pasabahce. Сучасні, стильні та зручні у використанні комплекти каструль, модні та яскраві  дизайни чайних, кавових та столових  сервізів. Великий асортимент бокалів для вина, шампанського, лікеру,  коктейлів та для  інших  напоїв, різної ємності креманки, салатники та бульйонниці, глечики та графіни.  У нашому магазині Ви підберете практичний та модний посуд для себе, з якого буде смачно та корисно  їсти, або ж  зможете порадувати близьких Вам людей чудовим та корисним подарунком.