(0)

Впорядкувати по
Показати товарів на сторінці

Подушка тик Iglen 70% пух 70702

1198,00 грн 1089,00 грн

Подушки

Подушки – це не лише обов’язковий атрибут Вашої спальні, а й необхідна та просто незамінна річ, яка забезпечить Вам якісний відпочинок. Саме цей, здавалося б, зовсім несуттєвий предмет, здатен впливати на рівень нашого здоров’я, самопочуття та на якість сну. Якщо Ви погано себе почуваєте, Вас часто турбують головний біль, дискомфорт у зоні шиї та плечей – це вже перший сигнал для того, аби змінити свою подушку. Правильно підібрана подушка – гарант Вашого комфорту, хорошого відпочинку, відновлення всіх сил, що забезпечить Вам заряд енергії та чудовий настрій на цілий день.

Подушка – це така річ, яку слід обирати індивідуально, саме тому, в цій справі варто враховувати такі критерії, як розмір, форма, висота, жорсткість, матеріал, з якого виготовлений напірник і наповнення. Зважаючи на широкий асортимент товарів, представлених на сайті інтернет-магазину mebli.ars.ua, наші клієнти можуть обрати подушку потрібних розмірів, у тому числі й нестандартних, яка б неодмінно відповідала всім гігієнічним вимогам, провідних торгових марок, зокрема Iglen, Le Vele, Veneto, з різноманітним складом (жаккард, льон, мікрофібра, сатин, стрейч, тік, бавовна), з сучасними наповнювачами (Memoryflex, поліефірне волокно, ППУ, пух, латекс, силіконові кульки, синтепон тощо) та будь-яких форм.

Прямокутні та квадратні подушки вважаються універсальними, адже підходять абсолютно всім. Також у нашому магазині Ви маєте можливість знайти й подушки-іграшки, дорожні та ортопедичні, останні з яких складаються з двох валиків, різних за висотою, що дозволяє забезпечити саме те оптимальне положення для шиї та голови, яке буде необхідне Вам для комфортного сну. Такий тип подушок найкраще підійде для тих, хто полюбляє спати на боці. Варто зазначити, що кожна подушка, яку б Ви не обрали, володіє властивістю адаптуватися до вигинів Вашого тіла й навіть після тривалого користування легко відновить свою первинну форму, а також за ними легко доглядати, вони добре піддаються пранню, тому довго служитимуть Вам.

Отож, як бачите, на сайті нашого інтернет-магазину представлений широкий асортимент товарів із врахуванням індивідуальних потреб і вподобань кожного клієнта. Будьте впевнені, придбавши подушку саме в нас, Ви назавжди забудете про неспокійний сон і всякого роду дискомфорт при цьому, тому ми щиро бажаємо Вам приємних покупок і солодких снів!