(0)

Впорядкувати по
Показати товарів на сторінці

Килим Essenza 48015 60

Ціна від 0,00 грн

Килим NATURA 940/21

Ціна від 0,00 грн

Килим NATURA 838/61

Ціна від 0,00 грн

Килим NATURA 810/12

Ціна від 0,00 грн

Килим NATURA 808/22

Ціна від 0,00 грн

Килим NATURA 808/21

Ціна від 0,00 грн

Безворсові килими

Безворсові килими - стильний елемент декору у вашій оселі

 

Ви вважаєте, що гола підлога і розкотисте відлуння в квартирі - зовсім не асоціюється з затишком? Ви хочете застелити підлогу в квартирі, але при цьому, ви не в захваті від громіздких килимів і, вже точно, не хочете возитися з чищенням ворсу від пилу і сміття? Тоді наш інтернет магазин килимів готовий запропонувати вам ідеально рішення!


Сучасним людям - сучасні вироби! Так можна охарактеризувати появу на килимовому ринку безворсових килимів. Таке килимове покриття,  ніби створено для зручності і комфорту.

 

Так що ж являє собою безворсовий килим?


Безворсовий килим (циновка) за технологією свого виробництва нагадує виготовлення звичайної тканини. Тобто, він створюється шляхом переплетення між собою ниток. Тільки ці нитки значно товщі і міцніші, в порівнянні зі звичайною тканиною. Залежно від схеми цього самого переплетення, виробники можуть запропонувати вам різні візерунки і структури безворсового килима.


Розглянемо основні характеристики такого  покриття:


• Простота в догляді. Для будь-якої сучасної людини, яка цінує свій час, цей пункт буде важливим. Адже кажучи «простота», ми маємо на увазі, що ви дійсно будете витрачати на чистку і прибирання такого килима набагато менше часу, в порівнянні з ворсистими виробами. Безворсовий килим легко пилососити і навіть підмітати.
• Завдяки щільному плетінню, всередину килима не потрапляють крихти, пил і інші дрібні частинки. Навіть дрібні плями витираються буквально вологою серветкою.
• Завдяки міцним і щільним ниткам, такі килими дуже довго будуть вам служити, абсолютно не втрачаючи первинний зовнішній вигляд.
• Сучасні технології дозволяють створювати килими практично в будь-якому дизайні, з різними візерунками і принтами.
• Не дивлячись на  невелику вагу, він дуже стійкий до деформацій. На ньому не з'являться заломи або сліди від важких меблів.
• Також порадує його ціна. Адже в порівнянні з пухнастими килимами такого ж розміру і навіть однаковими за складом - безворсові килими будуть коштувати дешевше.Так кому і для якого приміщення, найкраще підійдуть безворсові килими?


1. Якщо ви згодні з тезою, що «простота запорука краси»
2. Ви хочете облаштувати свій будинок в сучасному практичному стилі. Наприклад мінімал, еко, модерн.
3. Для вас важливо співвідношення ціна/якість.
4. Ви цінуєте свій час і не хочете витрачати його на зайве прибирання.
5. Вам потрібен надійний зносостійкий килим.
6. Ви шукайте килим в кухню, коридор, передпокій, веранду.

Робіть покупки обдумано і з задоволенням в нашому інтернет магазині килимів! Пам'ятайте що, купити килим в Києві або будь-якому іншому місті України, можна в інтернет-магазині Меблевого Центру АРС, до того ж, з безкоштовною доставкою у ваше місто.