(0)

Фільтр:

Ціна
55,00 грн
243,00 грн
55 243
Країна виробник:

Впорядкувати по
Показати товарів на сторінці

Біжутерія

Мабуть, починаючи ще від найдавніших часів, ахілесовою п’ятою практично кожної жінки була її любов та пристрасть до прикрас. Перші прикраси виникли в період первісного суспільства, проте тоді вони, на відміну від сучасних, виконували функцію оберегів й амулетів і виготовлялися з найрізноманітніших, подарованих природою матеріалів: каменю, дерева, кісток тварин тощо. Лише згодом аксесуари цього типу стали виробляти з дорогоцінного каміння та металів, серед яких золото та срібло, тому прикраси – елемент, який здавна вважався предметом розкоші, високого соціального статусу й аристократичності.

Щодо біжутерії, то спершу подібні вироби асоціювалися насамперед із несмаком, підробками та шахрайством і лише в двадцятому столітті, завдяки всесвітньо відомій Коко Шанель, біжутерія набула неабиякої популярності й зайняла своє законне місце серед інших прикрас. І хоч такі прикраси виготовлялися з недорогоцінних матеріалів, проте вони за своїм зовнішнім виглядом аніскільки не поступалися перед коштовними аксесуарами. Окрім цього, величезною перевагою й однією з основних причин популярності біжутерії серед жінок є її доступність, адже порівняно з дорогоцінними прикрасами, ціна біжутерії в рази дешевша. Зважаючи на це, дами можуть підібрати потрібні аксесуари практично під кожне своє вбрання і щоразу виглядати стильно, оригінально й по-новому.

У цьому розділі інтернет-магазину mebli.ars.ua наші покупці мають можливість придбати чудові прикраси, зокрема браслети, перстені, підвіски та сережки високої якості й за доступними цінами, які легко зможуть доповнити Ваш образ чи навіть стати родзинкою наряду. У нас представлений широкий вибір біжутерії на будь-який смак: для любителів класики чи сучасного стилю, мінімалізму, або ж розкішних масивних прикрас. Також біжутерія, яку Ви придбаєте в нашому магазині, може стати прекрасним варіантом подарунка для близької людини на будь-яке свято.

Вдало підібрана біжутерія – не лише ознака вишуканого смаку її власниці, також такі прикраси допоможуть завжди виглядати ефектно й приголомшливо. Завдяки цим аксесуарам, жінки зможуть не тільки частіше помічати на собі захопливі погляди оточуючих, а й чути лише компліменти на свою адресу.

Отож, любі жінки, придбайте чудову біжутерію на сайті нашого інтернет-магазину mebli.ars.ua й будьте завжди чарівними, яскравими та неповторними !