(0)

Фільтр:

Ціна
811,00 грн
24187,00 грн
811 24187
Кількість дверцят:
Кількість шухляд:
Комплектація
Матеріал каркасу:
Матеріал оббивки:

Впорядкувати по
Показати товарів на сторінці

Комод Доміно

2447,00 грн

Комоди та тумби

Досить часто трапляється таке, що однієї гардеробної шафи в дитячій кімнаті буває мало. І здавалося б, можна у ній розмістити найнеобхідніші речі, але завжди знайдуться  такі дрібнички, які повинні бути під рукою. Ось тут у пригоді стають дитячий комод та приліжкова тумба. Особливо актуальними ці меблеві елементи є для дівчат, у яких є масса резинок та заколок на кожен день, багато прикрас, а згодом потрібна буде і окрема шухляда для косметики. У комоді можна тримати все: потрібні і не дуже речі, починаючи від білизни, закінчуючи дрібним літнім одягом та книжками.

Комод дитячий чи тумба стануть Вам у пригоді, не лише у випадку відсуності відділення для дрібних речей у гардеробній шафі, а й тоді, коли необхідно створити додатковий затишок у кімнаті. На комод, для прикладу, можна поставити вазу з квітами чи фоторамки, або інші предмети декору.

 

Який дитячий комод вибрати?


Високий чи низенький, широкий чи вузький, з тигриком чи слоником —  з усіма цими та багато іншими варіантами комодів для дитячої кімнати та приліжкових тумб Ви можете ознайомитись на сайті Меблевого Центру Арс mebli.ars.ua.

Важко знайти таку кімнату, у якій не можна було б вдало розмістити дитячий комод, адже, як ми зазначили вище, варіацій розмірів безліч. Те ж саме стосується і їхнього дизайну: сучасні комоди та тумби вражають кольоровою гамою та стилем.

Відомий світовий виробник меблів для дітей має у своїх колекціях комоди у вигляді автозаправки, чи піратської скрині скарбів з шкіряними ручками на фасадах. Для дівчаток вибір також величезний: від пастельного кольору  комодів в стилі прованс з патиною чи без неї, до сміливих варіантів з фасадами оздобленими тканиною та камінцями Swarovski.

Безпрограшним варіантом буде комод дитячий чи тумба у стилі модерн, з гладенькими глянцевими фасадами, з відсутніми ручками та отворами для відкривання дверцят чи шухляд. Секрет ховається у системі Push-to-open, або ще відомою як  Tip-on: шухляда висувається простим нажимом на фасад. Зручно? - Без сумніву!

 

Матеріали для дитячого комода:

 


Щодо матеріалів, то більшість комодів та тумб приліжкових, представлених на сайті meblі.ars.ua виконані із високоякісної ДСП та МДФ. Фасади можуть бути як матові так і глянцеві, а кольорова гама у більшості виробників дуже багата.

Якісна фурнітура забезпечить безшумне відкривання та закривання дверцят, а також зробить неможливим випадання ящика із комода навіть при повному його висуванні.

Не забувайте про такий елемент меблевого гарнітуру, як приліжкова тумба в дитяій кімнаті. Вона хоч за розміром і поступається комоду, проте її зручно розмістити біля ліжка дитини. Ви зможете поставити на неї лампу, та лежачи в ліжку з дитиною, читати їй казки. Та й додаткової зручності вони нададуть, коли поринаючи у сон, дитині не потрібно вставати, для того, щоб поставити на стіл чи то мобільний телефон, чи книгу, чи улюблену ляльку.

Ось основні, але далеко не єдині переваги у інтер'єрі дитячої кімнати, таких елементів, як  комод дитячий та приліжкова тумба для кімнати. Різноманітні за використаними матеріалами, зовнішнім виглядом, вони роблять дитячу кімнату зручнішою та затишнішою.

Приємних Вам покупок!