(0)

Фільтр:

Ціна
920,00 грн
15686,00 грн
920 15686

Впорядкувати по
Показати товарів на сторінці

Комод 3S Provence

5645,00 грн

Комод Доміно

2262,00 грн

Шафка 3S Provence

3554,00 грн

Комоди та тумби

Досить часто трапляється таке, що однієї гардеробної шафи в дитячій кімнаті буває мало. І здавалося б, можна у ній розмістити найнеобхідніші речі, але завжди знайдуться  такі дрібнички, які повинні бути під рукою. Ось тут у пригоді стають дитячий комод та приліжкова тумба. Особливо актуальними ці меблеві елементи є для дівчат, у яких є масса резинок та заколок на кожен день, багато прикрас, а згодом потрібна буде і окрема шухляда для косметики. У комоді можна тримати все: потрібні і не дуже речі, починаючи від білизни, закінчуючи дрібним літнім одягом та книжками.

Комод дитячий чи тумба стануть Вам у пригоді, не лише у випадку відсуності відділення для дрібних речей у гардеробній шафі, а й тоді, коли необхідно створити додатковий затишок у кімнаті. На комод, для прикладу, можна поставити вазу з квітами чи фоторамки, або інші предмети декору.

 

Який дитячий комод вибрати?


Високий чи низенький, широкий чи вузький, з тигриком чи слоником —  з усіма цими та багато іншими варіантами комодів для дитячої кімнати та приліжкових тумб Ви можете ознайомитись на сайті Меблевого Центру Арс mebli.ars.ua.

Важко знайти таку кімнату, у якій не можна було б вдало розмістити дитячий комод, адже, як ми зазначили вище, варіацій розмірів безліч. Те ж саме стосується і їхнього дизайну: сучасні комоди та тумби вражають кольоровою гамою та стилем.

Відомий світовий виробник меблів для дітей має у своїх колекціях комоди у вигляді автозаправки, чи піратської скрині скарбів з шкіряними ручками на фасадах. Для дівчаток вибір також величезний: від пастельного кольору  комодів в стилі прованс з патиною чи без неї, до сміливих варіантів з фасадами оздобленими тканиною та камінцями Swarovski.

Безпрограшним варіантом буде комод дитячий чи тумба у стилі модерн, з гладенькими глянцевими фасадами, з відсутніми ручками та отворами для відкривання дверцят чи шухляд. Секрет ховається у системі Push-to-open, або ще відомою як  Tip-on: шухляда висувається простим нажимом на фасад. Зручно? - Без сумніву!

 

Матеріали для дитячого комода:

 


Щодо матеріалів, то більшість комодів та тумб приліжкових, представлених на сайті meblі.ars.ua виконані із високоякісної ДСП та МДФ. Фасади можуть бути як матові так і глянцеві, а кольорова гама у більшості виробників дуже багата.

Якісна фурнітура забезпечить безшумне відкривання та закривання дверцят, а також зробить неможливим випадання ящика із комода навіть при повному його висуванні.

Не забувайте про такий елемент меблевого гарнітуру, як приліжкова тумба в дитяій кімнаті. Вона хоч за розміром і поступається комоду, проте її зручно розмістити біля ліжка дитини. Ви зможете поставити на неї лампу, та лежачи в ліжку з дитиною, читати їй казки. Та й додаткової зручності вони нададуть, коли поринаючи у сон, дитині не потрібно вставати, для того, щоб поставити на стіл чи то мобільний телефон, чи книгу, чи улюблену ляльку.

Ось основні, але далеко не єдині переваги у інтер'єрі дитячої кімнати, таких елементів, як  комод дитячий та приліжкова тумба для кімнати. Різноманітні за використаними матеріалами, зовнішнім виглядом, вони роблять дитячу кімнату зручнішою та затишнішою.

Приємних Вам покупок!