(0)

Впорядкувати по
Показати товарів на сторінці

Стінка меблева Опера ВДД250

155100,00 грн 112574,00 грн

Дитяча кімната Amazon

Ціна від 660,00 грн

Дитяча кімната Miss Flower

Ціна від 2891,00 грн

Дитяча кімната Skipper

Ціна від 3117,00 грн

Дитяча кімната Voyage

Ціна від 3170,00 грн

Дитяча кімната Angel

Ціна від 909,00 грн

Дитяча кімната Lace

Ціна від 1239,75 грн

Дитяча кімната Libelle

Ціна від 879,00 грн

Дитяча кімната Ocean

Ціна від 2318,00 грн

Дитяча кімната Доміно

Ціна від 893,00 грн

Дитяча кімната Малюк+

Ціна від 1007,00 грн

Дитяча кімната Феєрія

Ціна від 1111,00 грн

Дитяча кімната AXEL

Ціна від 716,00 грн

Дитяча кімната HOBBY Bl

Ціна від 1047,00 грн

Дитяча кімната Jasmine

Ціна від 768,00 грн

Дитяча кімната SMART

Ціна від 661,00 грн

Дитяча кімната SNOOPY

Ціна від 1543,00 грн

Комплекти дитячих меблів

Купити якісну і надійну дитячі меблі під час електронних покупок стало ще простіше разом з інтернет-магазином меблів mebli.ars.ua.

Витримані в одному стилі комплекти дитячих меблів, складаються з великої кількості елементів, якими Ви зможете умеблювати кімнату Вашої дитини. Ми звикли, що дитяча кімната складається з ліжка, шафи і стола. Їх можна віднести до основних елементів. Сучасні виробники, окрім них, пропонують цілий список високоякісних та функціональних елементів для комплектів дитячих кімнат.

 

Як облаштувати дитячу кімнату?


Дитячий письмовий стіл доукомплектовується різноманітними полицями та надбудовами, на яких Ви зможете розмістити дитячі речі, такі як: книги, іграшки, канцелярське приладдя. Приліжкова тумба зможе бути зручним елементом інтер'єру, на якій під час сну можна залишити телефон, книгу, планшет, тощо. Дитяче ліжко можна обрати з висувною нішею, яка може виконувати роль як додаткового спального місця, так і шухляди. В них можна зберігати постіль чи дитячі речі для того, щоб функціонально використати весь доступний простір дитячої кімнати. Ну і звичайно ж, заховати речі, які будуть заважати Вашій дитині під час гри з друзями. А положивши туди якісний матрац, відповідного розміру, Ви отримаєте додаткове спальне місце, для друзів дитини, чи гостей з ночівлею.


Дитяча кімната не обов'язково повинна бути великою, щоб вмістити усі дитячі речі. Нададуть оригінальності інтер'єру кімнати функціональні полички. Вони можуть доукомплектовувати ліжко, стіл чи стелаж, а можуть бути самостійними елементами. Так чудово виглядатимуть полички у вигляді грибочка, квітки чи деревця! Принесуть нашим наймолодшим діткам радість і комоди у вигляді слоника, тигрика чи жирафи (Виробник Снайт, колекція Zoo). Коли господар кімнати підросте, ті ж меблі легко перетворяться в підліткову кімнату. Також Ви будете мати більше вільного простору та багато місця для речей.


Внутрішній простір дитячої шафи розроблений так, щоб там можна було розмістити як  дрібний, так і верхній одяг. Залежно від  Ваших уподобань Ви можете підібрати розпашні, розсувні двері, чи двері з методом натискання Push-up. А відділення з висувними шухлядами вмістять в себе носочки та дрібні речі гардеробу дитини.


Додатковими модулями комплектів дитячої кімати є стелажі та пенали з відкритими та закритими полицями, висувними шухлядами. Словом, елементами, які зможуть задовільнити Ваші найсміливіші дизайнерські вимоги щодо дитячої кімнати.


У виготовленні дитячих меблів кожен, з представлених у нас виробників, надає перевагу різним матеріалам та фурнітурі, але всі вони мають спільне завдання: не зашкодити здоров'ю дитини, тобто бути екологічно чистим; бути безпечним у використанні, тобто не мати небезпечних для дитини елементів, кутів; бути міцним, довговічним та багатофункціональним. Фурнітура відомих брендів доповнить задоволення від користування комплектами дитячих меблів.


В залежності від потреб до зовнішнього вигляду чи цільового призначення використовуються різні матеріали. ДСП ламіноване має цілу низку переваг: безліч кольорів і фактур, імітація структури натурального дерева і підвищена термостійкість.  До недоліків можна віднести неможливість тонкої обробки матеріалу, для створення фігурних деталей або глибокого фрезерування. Саме для цього використовують МДФ ламінований. Чи не найвишуканішими будуть меблі з масиву дерева.


Велика кількість елементів і палітра можливих кольорів - чудовий вибір для казкового комплекту дитячої кімнати. Пограйте з кольорами та розташуванням меблів! І Ви отримаєте неповторну кімнату мрії Вашої дитини.


В інтренет-магазині Мебелвого Центру АРС www.mebli.ars.ua представлені провідні світові та українські виробники меблів для дитячих кімнат. Кращими з них є комплекти турецького виробника Cilek, польського Wojcik, українських Снайт, Аквродос, Едісан, Нютон, тощо.