(0)

Впорядкувати по
Показати товарів на сторінці

Тумба Moll Cubic

20395,00 грн

Тумба Moll Cubic

26883,00 грн

Тумба Moll Pro

16935,00 грн

Тумба Moll Profi

22990,00 грн

Німецькі меблі MOLL

Дитячі меблі ТМ MOLL — життєва необхідність чи примха дитини?

Діти швидко ростуть і розвиваються, вони не можуть довго всидіти на одному місці. Постійний рух, динаміка як психологічного так, і фізичного розвитку зумовили гостру необхідність трансформації дитячих стільчиків і столів відповідно до росту і вікових потреб. Невже таке дійсно можливо? Так, завдяки німецькій компанії MOLL, яка пропонує своїм покупцям унікальні товари на ринку меблевої індустрії.

Високоякісні, а головне безпечні дитячі меблі MOLL виготовляються тільки з найкращих та ретельно відібраних матеріалів, які пройшли міжнародну сертифікацію та отримали підтверджуючі свідоцтва. Дитячі меблі MOLL надійні та ергономічні, оскільки застосовуються виключно запатентовані рухомі механізми, а кромки виробів заокруглюються з метою уникнення травм та зручності використання. Усі дитячі меблі MOLL, незалежно від моделі, розроблені німецькими висококваліфікованими спеціалістами, які у своїй роботі керувались трьома принципами: ортопедичність, ергономіка і естетика.

 

Асортимент дитячих меблів MOLL

 

Cкладається з письмових столів, стільчиків, тумб, а також різноманітних кутових елементів, що дозволяють оптимально організовувати комфортабельне робоче місце, як для Вашого школяра, так і для сучасного тінейджера. Дизайн дитячих меблів MOLL оригінальний і відповідає усім тенденціям моди за якою пильно слідкують не лише дорослі, але й підлітки. Незалежно від виду діяльності — робота, навчання чи гра, дитячі меблі MOLL завжди функціональні, оскільки до найменших деталей продумані різноманітні способи і варіанти регулювання положень нахилу і висоти меблів, а також велика кількість аксесуарів не залишать Вас байдужими до виробів ТМ MOLL. Стільниці парт і столів дитячих меблів  MOLL плавно змінюють свій кут, а стільці можна регулювати як по висоті, так і встановити індивідуальну пружність спинки залежно від ваги користувача, що сприяє ергономіці виробу та створює відчуття комфорту. Дитяче крісло Moll та парта  Moll будуть вагомою складовою успішного навчання у школі, адже найкращим стимулом для дитини є особистий красивий і функціональний письмовий стіл. Дитячі меблі MOLL — меблі високої німецької якості, які забезпечать правильний та здоровий розвиток і формування опорно-рухового апарату Вашої дитини.

Замовити або купити дитячі меблі MOLL в інтернет-магазині меблів «Арс» mebli.ars.ua надзвичайно просто: Ви обираєте необхідну модель і додаєте її у кошик, а наші менеджери зателефонують Вам і узгодять зручний час доставки. У нашому інтернет-магазині меблів «Арс» mebli.ars.ua Ви завжди знайдете широкий асортимент дитячих меблів MOLL за помірними цінами і в постійній наявності, тому Ви можете дешево і швидко купити унікальні німецькі меблі для Вашої дитини. Відкрийте для себе світ дитячих меблів MOLL разом з нами в інтернет-магазині меблів «Арс» mebli.ars.ua. Купити дитячі меблі Moll у м. Києві, м. Вінниці, м. Рівному, м. Луцьку, м. Чернівцях, м. Хмельницький, м. Дніпрі, м. Житомирі, м. Івано-Франківську, м. Львові, м. Миколаєві, м. Одесі, м. Полтаві, м. Сумах, м. Харкові, м. Чернігові, або в будь-якому іншому населеному пункті України Ви можете скориставшись каталогом в інтернет-магазині меблів «Арс» mebli.ars.ua. У нашому інтернет-магазині меблів Ви завжди зможете купити дитячі меблі MOLL — провідного міжнародного виробника високоякісних, ортопедичних, ергономічних меблів. Ви можете зателефонувати нам особисто або замовити швидкий зворотній дзвінок і наші менеджери допоможуть Вам і нададуть вичерпні консультації щодо асортименту, купівлі та способів оплати за дитячі меблі MOLL.