(0)

Фільтр:

Ціна
0,00 грн
31509,00 грн
0 31509
Країна виробник:

Впорядкувати по
Показати товарів на сторінці

Стіл Winner CP Classic 134850 (maple)

21390,00 грн 19251,00 грн

Німецькі меблі MOLL

Дитячі меблі ТМ MOLL — життєва необхідність чи примха дитини?

Діти швидко ростуть і розвиваються, вони не можуть довго всидіти на одному місці. Постійний рух, динаміка як психологічного так, і фізичного розвитку зумовили гостру необхідність трансформації дитячих стільчиків і столів відповідно до росту і вікових потреб. Невже таке дійсно можливо? Так, завдяки німецькій компанії MOLL, яка пропонує своїм покупцям унікальні товари на ринку меблевої індустрії.

Високоякісні, а головне безпечні дитячі меблі MOLL виготовляються тільки з найкращих та ретельно відібраних матеріалів, які пройшли міжнародну сертифікацію та отримали підтверджуючі свідоцтва. Дитячі меблі MOLL надійні та ергономічні, оскільки застосовуються виключно запатентовані рухомі механізми, а кромки виробів заокруглюються з метою уникнення травм та зручності використання. Усі дитячі меблі MOLL, незалежно від моделі, розроблені німецькими висококваліфікованими спеціалістами, які у своїй роботі керувались трьома принципами: ортопедичність, ергономіка і естетика.

Асортимент дитячих меблів MOLL складається з письмових столів, стільчиків, тумб, а також різноманітних кутових елементів, що дозволяють оптимально організовувати комфортабельне робоче місце, як для Вашого школяра, так і для сучасного тінейджера. Дизайн дитячих меблів MOLL оригінальний і відповідає усім тенденціям моди за якою пильно слідкують не лише дорослі, але й підлітки. Незалежно від виду діяльності — робота, навчання чи гра, дитячі меблі MOLL завжди функціональні, оскільки до найменших деталей продумані різноманітні способи і варіанти регулювання положень нахилу і висоти меблів, а також велика кількість аксесуарів не залишать Вас байдужими до виробів ТМ MOLL. Стільниці парт і столів дитячих меблів  MOLL плавно змінюють свій кут, а стільці можна регулювати як по висоті, так і встановити індивідуальну пружність спинки залежно від ваги користувача, що сприяє ергономіці виробу та створює відчуття комфорту. Дитяче крісло Moll та парта  Moll будуть вагомою складовою успішного навчання у школі, адже найкращим стимулом для дитини є особистий красивий і функціональний письмовий стіл. Дитячі меблі MOLL — меблі високої німецької якості, які забезпечать правильний та здоровий розвиток і формування опорно-рухового апарату Вашої дитини.

Замовити або купити дитячі меблі MOLL в інтернет-магазині меблів «Арс» mebli.ars.ua надзвичайно просто: Ви обираєте необхідну модель і додаєте її у кошик, а наші менеджери зателефонують Вам і узгодять зручний час доставки. У нашому інтернет-магазині меблів «Арс» mebli.ars.ua Ви завжди знайдете широкий асортимент дитячих меблів MOLL за помірними цінами і в постійній наявності, тому Ви можете дешево і швидко купити унікальні німецькі меблі для Вашої дитини. Відкрийте для себе світ дитячих меблів MOLL разом з нами в інтернет-магазині меблів «Арс» mebli.ars.ua. Купити дитячі меблі Moll у м. Києві, м. Вінниці, м. Рівному, м. Луцьку, м. Чернівцях, м. Хмельницький, м. Дніпрі, м. Житомирі, м. Івано-Франківську, м. Львові, м. Миколаєві, м. Одесі, м. Полтаві, м. Сумах, м. Харкові, м. Чернігові, або в будь-якому іншому населеному пункті України Ви можете скориставшись каталогом в інтернет-магазині меблів «Арс» mebli.ars.ua. У нашому інтернет-магазині меблів Ви завжди зможете купити дитячі меблі MOLL — провідного міжнародного виробника високоякісних, ортопедичних, ергономічних меблів. Ви можете зателефонувати нам особисто або замовити швидкий зворотній дзвінок і наші менеджери допоможуть Вам і нададуть вичерпні консультації щодо асортименту, купівлі та способів оплати за дитячі меблі MOLL.