(0)

Фільтр:

Ціна
1209,00 грн
72664,00 грн
1209 72664
Кількість дверцят:
Кількість шухляд:
Матеріал каркасу:
Матеріал фасаду:
Країна виробник:

Впорядкувати по
Показати товарів на сторінці

Вітрина Pello TYP 01

4914,00 грн 4271,00 грн

Вітрина BARRY B

4601,00 грн

Вітрина BOSTON A

4408,00 грн

Вітрини

Поєднання естетики і функціональності — вітрина для вітальні

Вітрина це — невелика, функціональна шафа, яка щонайменше з однієї сторони цілком відкрита або обладнана дверима зі склом. Назва “вітрина” походить від латинського слова “vitrum”, що означає “скло”. Таким чином, завдяки використанню скляних дверей і поличок зі скла — вітрина забезпечує повноцінний візуальний огляд усіх предметів, що знаходяться у середині. Вітрина через прозорість або відкритість однієї зі сторін перейняла на себе з часом експозиційну функцію, а тому у ній почали розміщувати предмети не лише побутового характеру — різноманітний посуд, ємкості для зберігання спецій і провіанту, але з плином часу вітрину починають використовувати для виставкових цілей, а саме предметів декоративно-прикладного мистецтва та сімейних цінностей. Вперше вітрини винайшли і набули неабиякої популярності у Франції у кінці XVIII століття.

Конструктивно, найпростіша вітрина поділяється на цокольний елемент, основу-тумбу, експозиційну частину і верхній декоративний елемент — фриз. Усі дані елементи поєднані корпусом або каркасом конструкції вітрини, що дозволяє їй гармонійно і стилістично утворювати єдине ціле. Цоколь вітрини складається з ніжок, які можуть бути виконані як у класичному стилі і декоровані різьбою, так і у стилі модерн з характерними прямими лініями утилітарного призначення. Основа-тумба вітрини у більшості випадків закривається розпашними, розсувними дверима або складається з однієї чи кількох шухляд. Розсувні двері полегшують доступ до предметів, що знаходяться всередині, особливо, коли простір перед вітриною на кухні чи у вітальній кімнаті обмежений. Основа-тумба виготовляється переважно невеликих розмірів і становить близько 60 — 80 сантиметрів, тоді як експозиційна частина — головний і найбільш вагомий елемент вітрини. Дизайнери вітрин, у переважній більшості випадків, прагнуть створити відчуття легкості при проектуванні меблів, а тому широко використовують різні способи м'якого підсвічування скляних поличок експозиційної частини, а також, з метою візуального збільшення внутрішнього простору вітрини задню стінку роблять дзеркальною.

За типом відкривання розрізняють вітрини оснащені:


 - висувними шухлядами;
 - розпашними дверима;
 - шухлядами з методом натискання Push-up.

Матеріал з якого виготовляють вітрини:


 - масив дерева;
 - ДСП ламінована, шпонована;
 - МДФ ламінована, шпонована;
 - скло.

У меблевому інтернет-магазині вітрин «Арс» mebli.ars.ua ми завжди радо допоможемо Вам замовити і купити вітрину виготовлену з різноманітних матеріалів і виконану у класичному або стилі модерн. Вибрати і купити вітрину у вітальну кімнату у м. Києві, м. Львові, м. Запоріжжя, м. Чернівцях, м. Дніпропетровську, м. Хмельницький, м. Вінниці, м. Тернополі, м. Житомирі, м. Чернігові, м. Донецьку, м. Миколаєві, м. Полтаві, м. Харкові, м. Сумах, м. Івано-Франківську, м. Луцьку, м. Одесі, м. Рівному можна цілодобово за допомогою електронного каталогу вітрин в інтернет-магазині меблів «Арс» mebli.ars.ua. Після вибору моделі вітрини у вітальну кімнату необхідно добавити її у кошик і заповнити вільні поля для оформлення замовлення, а наші менеджери зателефонують Вам для узгодження зручного часу доставки.

Ми пропонуємо купити вітрину Вашої мрії у вітальну кімнату чи кухню в інтернет-магазині меблів «Арс» mebli.ars.ua. Замовте зворотній дзвінок або зателефонуйте нам особисто і наші менеджери дадуть вичерпні консультації щодо асортименту вітрин у вітальну кімнату і кухню, а також щодо способу доставки і оплати обраної Вами моделі товару. Завітайте вже сьогодні у меблевий інтернет-магазин «Арс» mebli.ars.ua і ми Вас приємно здивуємо широким асортиментом вітрин для вітальної кімнати за помірними цінами. Відкрийте для себе разом з нами світ вітрин для вітальної кімнати в інтернет-магазині меблів «Арс» mebli.ars.ua. Купити вітрину у вітальну кімнат в інтернет-магазині меблів «Арс» mebli.ars.ua означає подарувати собі та близьким затишок і комфорт, з яким жити завжди краще.