(0)

Впорядкувати по
Показати товарів на сторінці

Комплект м'яких меблів Taylor

23214,00 грн 21347,00 грн

Комплекти м'яких меблів

Комплект м'яких меблів для розкішного інтер'єру

 

Інтернет - магазин меблів «Арс» пропонує на своєму сайті ознайомитися з комплектами м'яких меблів. Ви можете підібрати для себе будь-яку просту або ексклюзивну композицію, яку давно хотіли купити. Комплекти м'яких меблів представлені різних форм і габаритів, будь яких дизайнерських рішень, різноманітних стилів і колірних гам. Комплекти м'яких меблів створюють в будинку затишок, гарний настрій, бажання відпочити. Від того, який комплект Ви виберете, залежатиме комфорт квартири або офісу.


Комплекти м'яких меблів купують в основному для вітальної кімнати, але можна поставити комплект і в їдальню, в кабінет, на кухню, в спальню. Меблеві елементи, з яких складається комплект, різноманітні: це дивани «двійка» і «трійка» з розкладними і нерозкладними кріслами, тахта з кріслами, пуф з кріслами або з диваном, кутові дивани з кріслами і т.д.

 

Конфігурація дивана в комплекті м'яких меблів може бути: лінійна або кутова

 

Дивани відрізняються за способом трансформації і за матеріалами, з яких вони виготовлені. Популярні дивани з дерева і металу. В якості оббивного матеріалу виробники меблів використовують шкіру, шкірозамінник, штучні і натуральні тканини - оксамит, гобелен, велюр, шовк. Крісла також можуть відрізнятися за типом трансформації і за формою. Деякі комплекти меблів крім м'яких меблів включають в себе деякі інші аксесуари: журнальний столик, пуф, тумбочки, підставки під квіти. Велику увагу слід приділити вибору журнального столика, який мимоволі акцентує на себе увагу в інтер'єрі кімнати. Пуф в кімнаті створює зручність і комфорт: на ньому можна сидіти, використовувати його як підставку під ноги або столик. Кутовий диван один з найзручніших предметів у комплекті меблів. Розкладний кутовий диван економить місце вдень, а вночі його можна використовувати як спальне місце.


У нашому магазині в каталозі представлені комплекти м'яких меблів провідних меблевих фірм, тому всі елементи комплектів відрізняються сучасним дизайном, модною і ефектною оббивкою, зручністю і комфортом. Придбати комплект м'яких меблів можна і окремими елементами. Деякі меблі роблять на колесах, їх легко пересувати і змінювати інтер'єр кімнати.


Колірна гамма комплекту м'яких меблів різна:

 

для піднесеного святкового настрою - червоний, оранжевий, жовтий кольори; для розслабленого і спокійного настрою підійдуть кольори блакитний, білий, зелений. Можна оформити вітальню в двох тонах: зону їдальні в яскравих фарбах, зону відпочинку і місце біля каміна - в спокійних фарбах.


Комплект з шкіряних м'яких меблів підкреслює вишуканість інтер'єру і гарний смак господаря. Шкіряні м'які меблі створюють атмосферу надійності, стабільності.


В інтернет-магазині меблів ми пропонуємо Вам купити відмінні комплекти м'яких меблів за відносно невисокими цінами для квартири і будинків, для офісів і ресторанів. Ці ексклюзивні і комфортні м'які меблі чекають на Вас.