(0)

Фільтр:

Ціна
0,00 грн
85773,00 грн
0 85773
Наповнення м'яких елементів:

Впорядкувати по
Показати товарів на сторінці

Диван Ор-4

10068,00 грн

Диван Тоні-2

17164,00 грн

Диван Амелія

20777,00 грн

Диван Прага

12775,00 грн

Прямі дивани

М'які меблі - Дивани

Ніщо не надає Вашій квартирі стільки затишку, комфорту і тепла, як красивий і функціональний диван. Асортимент диванів надзвичайно великий. Наш інтернет-магазин «Арс» пропонує Вам переглянути каталог диванів і вибрати собі нові м'які меблі, які підходять Вам за зовнішнім виглядом, стилем, розмірами і забарвленням. У каталозі представлені фотографії та основні характеристики диванів. Процес вибору меблів став більш приємним - немає необхідності ходити по салонах, всього кілька хвилин - і Ви можете купити вподобаний Вами диван з доставкою додому. Консультанти нашого магазину допоможуть Вам вибрати недорогий диван з безлічі моделей, конструкцій і з різноманіття оббивок.


Диван у Вашій квартирі, чи будинку повинен бути якісним, стильним, оббивка його повинна бути красивою і довговічною. Кожен диван має свої особливості. Ви повинні точно визначитися, який диван Вам необхідний. В інтернет-магазині Меблевого Центру АРС Ви можете купити нерозкладний або розкладний диван, лінійний або кутовий, в класичному стилі або в більш сучасному стилі, ексклюзивний варіант або простий, недорогий, проте якісний.

 

Механизми трансформації диванів:

  • Диван-ліжко на сьогоднішній день є лідерами продажів. Ця продукція відрізняється оригінальністю стилів, різноманіттям конструктивних даних і новими дизайнерськими рішеннями. Всі моделі диван-ліжко розкладаються. Деякі дивани-ліжка мають ортопедичний ефект, оскільки використовуються матраци, що дозволяють рівномірно розподіляти навантаження по всій горизонтальній поверхні та підтримувати хребет в рівному положенні під час сну.
  • Диван-книжка є найпростішим і популярним варіантом розкладного дивана. Спинка сидіння перекидається, сидіння висувається - і спальне місце готове. Є диван-книжка з підлокітниками або без них. У ящиках під диваном багато місця для постільної білизни. Єдина умова для диван-книжка - це його габаритні розміри. Довжина такого дивана повинна бути не менше двох метрів. Його не можна присувати щільно до стіни, оскільки для його розкладання необхідний вільний простір.
  • Диван-єврокнижка більш зручний і надійний вид дивана. При його розкладанні досить викотити вперед сидіння дивана і опустити спинку на вільне місце. Перевага такого виду диванів в тому, що його можна ставити впритул до стіни.


Іншими поширеними механізмами для трансформації є

  • «акордеон»,
  • «дельфін»,
  • «французька розкладачка»,
  • «викатний» та ін.

При виді трансформації «акордеон» потрібно підняти сидіння вгору, а потім підтягти на себе диван до повної довжини.

  • «Дельфін» широко використовується в кутових диванах, перевагою його є можливість облаштування великого спального місця. При використанні виду трансформації «французька розкладачка» кришка ліжка ховається під сидінням і для розкладання висувається вперед. Такий вид дивана не практичний для щоденного розкладання, він підходить для гостей.
  • «Викатний» - найбільш міцний і практичний механізм, призначений для частої трансформації. При такому типі трансформації сидіння як у телескопа виїжджає з дивана. Каркас в основному повністю металевий, диван оснащений колесами, має високу надійність.

Дуже презентабельний і стильний вигляд мають великі дивани - тримісні. Сучасні, модні, зручні і широкі тримісні дивани зачаровують Вас своїми комфортними сидіннями і м'якими подушками. При наявності трансформаційного механізму диван використовують і як велике спальне місце. Моделі диванів, представлені в нашому каталозі, виконані в класичному стилі, стилі «ретро», стилі «вінтаж». Оббивка дивана виконана з натуральної або штучної шкіри, тканини типу велюр або замш. Замовити диван можна не тільки в квартиру чи приватний будинок, а також в офіс чи кафе. Такий диван подарує будь-якому приміщенню унікальність і неповторність.