(0)

Впорядкувати по
Показати товарів на сторінці

Пуф Cristal

2500,00 грн

Пуф FL-PUFA Taranko

9773,00 грн

Пуф MI-PUFA Taranko

10388,00 грн

Пуф РF-54

2485,00 грн

Пуф Афіна

2920,00 грн

Пуфік

1460,00 грн

Пуф Версаль

5309,00 грн

Пуф Кармен

4256,00 грн

Пуф Кольт

1798,00 грн

Пуф Мега

2614,00 грн

Пуф Форест

3652,00 грн

Пуфи

Пуф — приємне доповнення інтер'єру Вашого дому

Пуф у перекладі з німецького Puff і французької мови Pouf означає табурет із м'яким сидінням і є різновидом меблів, що часто використовуються як підставка для ніг. Різноманітні форми виготовлення пуфа — у вигляді подушки, серця, кубика, колеса, циліндра сприяють органічному поєднанню з Вашим інтер'єром. Не залежно від функціонального призначення кімнати: вітальня, спальня, дитяча кімната, кухня, передпокій, — пуф завжди служитиме не лише як естетичне доповнення, однак завдяки своїй практичності стане універсальним кріслом у будь-якому приміщенні.

Сучасний пуф не просто м'який, але використання новітніх надійних матеріалів та пружинних блоків надають йому ортопедичного ефекту та естетизму. Пуф, у переважній більшості випадків, не має гострих країв, тому вони повністю безпечні для дітей, які часто полюбляють їх переставляти і використовувати їх у своїх іграх.

Пуф це — не тільки м'яке крісло, але багатофункціональний меблевий елемент, який можна сховати у зручному місці і дістати, коли до Вас завітали гості.

Щоб правильно вибрати пуф необхідно звернути увагу на кілька важливих правил:

  • пуф для передпокою повинен мати жорсткий каркас, оскільки він часто використовуватиметься в побутових цілях;
  • для дитячої кімнати пуф повинен бути без гострих країв (пуф груша, пуф куб та ін.);
  • для вітальної або кімнати відпочинку найкраще підійде пуф, який гармонійно доповнить інтер'єр і по висоті буде рівний або дещо нижчий, ніж Ваш диван для зручного розташування ніг після насиченого трудового дня.

У нашому інтернет-магазині меблів «Арс» mebli.ars.ua Ви завжди можете замовити і купити пуф виготовлений у найрізноманітніших стилях і формах. Вибрати і купити пуф у м. Києві, м. Дніпропетровську, м. Житомирі, м. Запоріжжя, м. Полтаві, м. Вінниці, м. Донецьку, м. Сумах, м. Рівному, м. Луцьку, м. Хмельницький, м. Тернополі, м. Чернівцях, м. Івано-Франківську, м. Львові, м. Миколаєві, м. Одесі, м. Харкові, м. Чернігові виконаний у насиченій кольоровій гамі можна, переглянувши самостійно е-каталог, в інтернет-магазині «Арс» mebli.ars.ua. Після вибору моделі пуфа достатньо додати її у кошик і заповнити необхідні поля для замовлення, щоб наші менеджери зателефонували Вам з метою уточнення зручного часу доставки.

Ми пропонуємо Вам в інтернет-магазині меблів «Арс» mebli.ars.ua купити пуф Вашої мрії. Зателефонуйте нам на номер гарячої лінії особисто або замовте миттєвий дзвінок, після чого наші менеджери дадуть відповіді на усі Ваші запитання і проконсультують щодо асортименту пуфів, способів доставки та можливостей оплати товару. Завітавши у наш інтернет-магазині меблів «Арс» mebli.ars.ua, Ви будете приємно вражені широким асортиментом пуфів за помірними цінами, які є у постійній наявності, що дозволить Вам дешево і швидко купити пуф для Вашої оселі.

Відкрийте разом з нами світ м'яких пуфів в інтернет-магазині меблів «Арс» mebli.ars.ua. Купити пуф в інтернет-магазині меблів «Арс» mebli.ars.ua означає наповнити свій дім затишком і комфортом з яким жити завжди краще.