(0)

Столові меблі

Столи і стільці — незмінні елементи інтер'єру будь-якого приміщення


Стіл — це не лише елемент щоденного нашого побуту, який складається зазвичай з чотирьох ніжок і горизонтальної поверхні, однак стіл має широке символічне значення у культурних традиціях усіх народів. Так, коли за столом збирається уся родина на трапезу він є вагомою складовою частиною домашнього затишку та символом дому. Стіл також — символ гостинності, оскільки ми його накриваємо і сервіруємо для зустрічі шанованих нами гостей.


Не менш вагоме значення має форма столу. Під час ведення дискусій та переговорів — кругла форма столу передбачає рівність між собою усіх учасників, відсутність привілейованих осіб з особливим статусом, в той час як звичайний прямокутний стіл передбачає наявність голови засідання. У нашому інтернет-магазині меблів «Арс» mebli.ars.ua Ви можете замовити і купити обідні або кухонні прямокутні, круглі, овальні, квадратні, дизайнерські столи на будь-який смак, виготовлені в класичному та модерному виконанні з дерева, скла, композитних матеріалів.


Стілець — незмінний супутник столів різної модифікації, тому для адаптивності їх використання існують стільці з підлокітниками і без них, м'які стільці — крісла, і, навіть табурети — стільці без спинки. Стільці один з наймобільніших меблевих компонентів інтер'єру, а тому їхня конструкція повинна бути не тільки ергономічною, але виконана з надійних матеріалів. Ми пропонуємо Вам купити стілець в інтернет-магазині меблів «Арс» mebli.ars.ua виключно сертифікованих виробників.


Досвідчені менеджери допоможуть підібрати столи, стільці та їхні комплекти Вашої мрії, а сервіс доставки в найкоротші терміни дозволить Вам отримати замовлення. В інтернет-магазині меблів «Арс» mebli.ars.ua Ви можете купити столи будь-якої форми та розмірів, а також функціонального призначення: письмовий стіл, обідній стіл, сервірувальний стіл, кухонний стіл, журнальний стіл, стіл-книжка, стіл для телефону, барний стіл, кавовий столик та багато інших.

Консоль або туалетний столик — декоративний і функціональний елемент інтер'єру будь-якого приміщення. Консолі в переважній більшості випадків розташовують біля стіни. На такому пристінному столику найчастіше розміщують декоративні вази з квітами, шкатулки, фоторамки, підсвічники та будь-які інші дрібниці дорогі Вашому серцю, які також підкреслюють естетичні вподобання власника. Класичним моделям консолей притаманний стиль мінімалізму, натомість сучасні зразки обладнані висувними ящиками, шухлядами, тумбами. Такі модерні і функціональні консолі можуть навіть трансформуватись в обідній стіл. Моделі зі скла та композитних матеріалів найкраще підкреслюють стиль хай-тек приміщення, а також створюють ефект легкості в умовах обмеженого простору. Консоль є повноцінним елементом інтер'єру, проте її можна також вдало підкреслити декоративними аксесуарами та дизайнерськими рішеннями.

Консоль можна розмістити в будь-якій кімнаті. В коридорі можна її використовувати як підставку під дзеркало, місце для зберігання ключів або інших вартих Вашої уваги дрібниць, у спальні консоль буде виконувати функції туалетного столика, у кабінеті — підставки для сувенірів, у вітальній кімнаті — консоль з тумбою служитиме міні-баром, а у ванній кімнаті стане столиком для косметичних засобів. Купити або замовити комплекти, столи, консолі, стільці, барні стільці в Києві, Донецьку, Миколаєві, Львові, Житомирі, Харкові або в будь-якому іншому місті України Ви можете через інтернет-магазин меблів «Арс» mebli.ars.ua. Наші менеджери завжди раді відповісти на Ваші запитання і надати вичерпні консультації щодо вибору консолі, столу, стільця або їх комплекту, а також допомогти підібрати аксесуари для декорування і стилістичного оформлення. Ми Вам гарантуємо високу якість столів та стільців представлених в інтернет-магазині меблів «Арс» mebli.ars.ua та незмінно високий рівень сервісу доставки, монтажу, гарантійного і після гарантійного обслуговування.