(0)

Впорядкувати по
Показати товарів на сторінці

Барне крісло CD-964

2442,00 грн 2004,00 грн

Барний стілець Cream CS/1376 P94

7791,00 грн 6233,00 грн

Барне крісло A-044

1184,00 грн 1125,00 грн

Барне крісло C-303

1822,00 грн 1725,00 грн

Барне крісло C-617

2232,00 грн 2100,00 грн

Барний стілець A-148 Krokus

1958,00 грн 1607,00 грн

Барні стільці

Якісний, недорогий і оригінальний барний стілець

Барний стілець — основний елемент інтер'єру приміщення будь-якого бару. Барний стілець виник як практична необхідність і наслідок удосконалення — підвищення барних стійок. Власники, креативні директори і дизайнери знають наскільки є складним завдання, щоб підібрати якісний, недорогий і оригінальний барний стілець для оформлюваного приміщення. Адже потрібно врахувати достатньо багато факторів, які є незначними нюансами, проте відіграють одну з головних ролей при формуванні іміджу бару. Не тільки приємна музика, якісне обслуговування і вишукані страви має визначальне значення для відвідувачів Вашого закладу, але клієнти надають перевагу закладам з комфортними меблями, серед яких барний стілець один з основних компонентів. Усі меблі для бару, а особливо барний стілець, на якому проводять багато часу, повинен створити ефект зручності, комфорту і домашнього затишку, щоб залучати нових клієнтів і з легкістю перетворювати їх статус у постійних.

Як вибрати і купити барний стілець?

 

Звичайно, щоб купити барний стілець необхідно врахувати стильове оформлення інтер'єру приміщення. Надзвичайно важливо, щоб барний стілець доповнював і легко підкреслював дизайнерське оформлення бару. Барний стілець повинен бути не тільки красивим, але функціональним і зручним. Практичний барний стілець полегшить користування ним клієнтам і особливо персоналу закладу. Комфортний барний стілець з приємною на дотик і яскравою оббивкою залишить Вашим відвідувачам приємні спогади про заклад і спонукатиме прийти знову і знову. Барний стілець повинен бути виготовлений з якісних і надійних матеріалів — масив твердих порід деревини, сталь з антикорозійним покриттям, пластик, композитні матеріали, якісні тканини для оббивки, шкіра або замінник шкіри.

Часто-густо для зручності користування барний стілець виготовляють з поворотним механізмом, а спинку з мінімальною висотою. Барний стілець складається із каркасу і сидіння, яке може бути м'яким або із жорсткою основою.

 

Барний стілець у порівнянні зі звичайним має кілька конструктивних і функціональних відмінностей:


 - барний стілець має висоту від підлоги до сидіння близько 80 сантиметрів, що дозволяє зручно сидіти за високою барною стійкою;
 - невеликий розмір сидіння барного стільця;
 - барний стілець обладнаний підніжкою для зручності посадки.

Особливі вимоги ставлять до дизайну барних стільців, їх оббивки і кольорової гами. Сучасний розвиток технологій виробництва товарів меблевої галузі дозволяє купити барний стілець будь-якого кольору, розміру і форми. Модерний барний стілець зустрічається не тільки у барах, але й прекрасно доповнює інтер'єр приватних будинків і апартаментів відповідних функціональних приміщень. Барний стілець у порівнянні зі стільцями на довгих ніжках для приватного використання, передбачає більш якісну конструкцію, оздоблений і покритий надзвичайно стійкими лакофарбовими матеріалами, а тому виглядає надійно і досить масивно.

Замовити або купити барний стілець у Києві, Дніпропетровську, Івано-Франківську, Миколаєві, Львові, Житомирі, Одесі, Рівному, Харкові, Херсоні, Чернігові або в будь-якому іншому населеному пункті України Ви зможете у інтернет-магазині меблів «Арс» mebli.ars.ua. Наші менеджери з радістю допоможуть Вам вибрати і купити барний стілець в інтернет-магазині меблів «Арс» mebli.ars.ua, необхідно тільки зателефонувати або замовити зворотній дзвінок менеджера на сайті. Ми гарантуємо Вам високу якість, широкий асортимент та значну кольорову палітру оббивок на кожний представлений в інтернет-магазині меблів «Арс» mebli.ars.ua барний стілець, а також постійно високий рівень сервісу доставки і гарантійного обслуговування.