(0)

Впорядкувати по
Показати товарів на сторінці

Консолі

Вишукана і одночасно надзвичайно практична консоль

Слово консоль у перекладі з французької мови console — означає опора або кронштейн, в архітектурі це — декоративний виступ зі стіни: балки, опори або підставки. Архітектурна консоль несе також функціональне призначення — доповнення і опора основної конструкції архітектурного комплексу. Консоль завдяки різноманітності структури і форм прекрасно поєднується по стилю з несучими балками, статуями, вазонами, а також може виступати самостійним елементом декору у формі міфічних істот, тварин, декоративних рослин зі спіральними завитками — волютами.

Широке застосування термін консоль знайшов у меблевій галузі з відповідною до свого першочергового значення функцією, адже консоль — пристінний маленький стіл. Консоль — вишуканий і одночасно надзвичайно практичний елемент меблевого інтер'єру приміщення. На сьогоднішній день існує величезна різноманітність видів консолей. Так, консоль може бути без опірних ніжок і повністю кріпитися до стіни, стояти на двох ніжках з частковим кріпленням до несучої опори, або стояти тривіально на чотирьох фігурних або прямих ніжках. Консоль може мати напівкруглу форму, овальну, прямокутну форми стільниці. Найчастіше для зручності використання, консоль має одну або кілька висувних шухляд. Помилково консоль вважають виключно декоративним елементом, однак це зовсім не так. Консоль надзвичайно практична, оскільки її можна використати як постамент для вази з квітами, як поличку під невеликий канделябр, годинник, або інші аксесуари Вашого побуту. Як правильно вибрати консоль?

Види консолей:


 - приставна консоль;
 - настінна консоль;
 - окремо розташована консоль.

Приставна консоль — модель столу з двома ніжками, тому її приставляють і монтують до стіни, а кріплення приховують за корпусом або декоративними елементами. Приставну консоль обов'язково необхідно прикріпити до стіни або перегородки.

Настінна консоль це — навісна, декоративна поличка з фігурними або прямими ніжками, які не стоять на землі, а закріплюються на стіні і служать кронштейном-опорою для стільниці. Найчастіше настінну консоль розміщують під дзеркалом в прихожій або вітальній кімнаті. Такі моделі консолей оздоблюють стільницями з декоративних порід дерев або каменю з філігранно вирізьбленими ніжками.

Окремо розташована консоль — модель звичайного, але дуже тонкого столу, який можна розташувати не тільки біля стіни, але й біля спинки дивану посередині приміщення. Сучасні моделі в стилі модерн обладнують роликовими механізмами для легкості ковзання, а виконані консолі на ширину ліжка від виробників комплектів меблів для спальні, дозволяють перемістити їх над спальним місцем і використовувати консоль як стіл для сніданку.

Замовити і купити консоль у інтернет-магазині меблів «Арс» mebli.ars.ua достатньо легко, необхідно тільки, обрану Вами модель, добавити у кошик або замовити, після чого наші менеджери зателефонують і узгодять час доставки. Ми пропонуємо широкий асортимент за помірними цінами, тому Ви можете дешево купити консоль в інтернет-магазині меблів «Арс» mebli.ars.ua. Відкрийте для себе різноманітність консолей в інтернет-магазині меблів «Арс» mebli.ars.ua. Замовити або купити консоль в Києві, Вінниці, Дніпропетровську, Донецьку, Житомирі, Івано-Франківську, Львові, Миколаєві, Одесі, Полтаві, Сумах, Харкові, Чернігові, або в будь-якому місті України Ви можете в інтернет-магазині меблів «Арс» mebli.ars.ua. У нашому інтернет-магазині меблів Ви можете купити стіл провідних міжнародних виробників: ТМ Ashley, ТМ Signal, TM Accord, TM Cattelan, TM Cavio, TM Dolce Rosa, TM Europeo, TM Mebel Star, TM EGO, TM Country Corner та багато інших. Зателефонуйте нам або замовте зворотній дзвінок і наші менеджери нададуть Вам вичерпні консультації, щоб вибрати і купити консоль Вашої мрії.