(0)

Фільтр:

Ціна
0,00 грн
22012,00 грн
0 22012
Призначення:

Впорядкувати по
Показати товарів на сторінці

Стільці обідні

Стілець — від символу влади до щоденної необхідності

 

Винайшли стілець або трон ще ремісники Стародавнього Єгипту, але право сидіти і використовувати стілець за призначенням мав тільки фараон. Пізніше престол — стілець з декоративним оздобленням, як символ влади поширився на країни Близького Сходу. Так, у імператорів Китаю як знак статусу знаходився у розпорядженні кам'яний або дерев'яний стілець, сидячи на якому верховні правителі Піднебесної приймали послів інших держав.

Подальше поширення стілець отримав у якості престолів царів і князів Середньовічної Європи, а також серед високопоставлених представників церковної влади у монастирях. В той час, як усі гості сиділи на лавці, окремий стілець завжди залишався для осіб з особливим статусом. Починаючи з XVI століття стілець поступово починає перетворюватися на елемент інтер'єру і щоденну необхідність спочатку представників класу буржуазії та поміщиків, а в XVIII – XIX століттях ремісників і, навіть, пересічних робітників.

 

Який стілець вибрати, на що звернути увагу?Звичайний стілець, як правило, складається з чотирьох ніжок, сидіння і спинки. Основною характеристикою поряд з функціональністю та ергономічністю є якість виробу. Так, стілець несе значне статичне навантаження при експлуатації, тому ніжки повинні бути виготовлені з твердих порід деревини, алюмінію, сталі з антикорозійним покриттям, пластику, композитних речовин або будь-яких інших надійних матеріалів. Стілець повинен рівномірно розподіляти вагу на ніжки, оскільки дисбаланс навантаження може зумовити пошкодження покриття підлоги або килиму, на яких стоятиме стілець.

Щоб стілець був не тільки зручним, але використовувався з користю для Вашого здоров'я, ідеальна висота ніжок повинна становити не більше 1/4 росту власника, а висота спинки дорівнювати довжині спини. Відповідно до антропологічних досліджень стандартний стілець не пристосований для тривалого і здорового сидіння, оскільки його спинка утримує і надає основну опору лопаткам, в той час коли необхідно підтримувати поперековий відділ хребта.

Стілець один з найбільш рухомих меблевих елементів інтер'єру приміщення, а тому стілець повинен бути виконаний з надійних основних матеріалів і високоякісних комплектуючих. Ми пропонуємо Вам замовити і купити стілець в інтернет-магазині меблів «Арс» mebli.ars.ua тільки сертифікованих виробників.

 

Стілець — незмінний елемент інтер'єру будь-якого приміщення, тому для зручності та ергономічного використання, а також відповідно до функціонального призначення, існують такі види:


 - стілець з підлокітниками і без них;
 - крісло — м'який стілець;
 - табурет — стілець без спинки;
 - барний стілець — стілець з високими ніжками;
 - консольний стілець — стілець «S» або «Н»-подібної форми без задніх ніжок;
 - шезлонг — довгий стілець.

Замовити або купити стілець у Києві, Дніпропетровську, Миколаєві, Львові, Житомирі, Одесі, Харкові, Чернігові або в будь-якому іншому населеному пункті України Ви можете в інтернет-магазині меблів «Арс» mebli.ars.ua. Наші менеджери допоможуть Вам вибрати і купити стілець в каталозы меблыв для дому, достатньо тільки зателефонувати або замовити зворотній дзвінок на сайті. Ми гарантуємо Вам високу якість та широкий асортимент стільців представлених в інтернет-магазині , а також незмінно високий і постійний рівень сервісу з доставки, гарантійне і після гарантійне обслуговування.