(0)

Доставка і оплата

Доставка товарів, замовлених в Інтернет-магазині може здійснюватися наступними способами:

самовивіз зі складу в Тернополі (Ви можете самостійно отримати товар на складі за адресою: м. Тернопіль, вул. Збаразька 18) з можливістю повної оплати на місці;

 

АКЦІЯ - БЕЗКОШТОВНА доставка малогабаритних вантажів при замовленні товарів на суму більше 2000 грн. (доставка здійснюється транспортною службою Делівері "склад-склад" в м.Київ, обласні центри (крім м.Тернопіль) та інші міста з попередньою оплатою вартості товарів;

АКЦІЯ - БЕЗКОШТОВНА доставка великогабаритних вантажів при замовленні товарів на суму більше 25000 грн. (доставка здійснюється транспортною службою Делівері "склад-склад" в м.Київ, обласні центри (крім м.Тернопіль) та інші міста з попередньою оплатою вартості товарів;

 

доставка по Україні в пункти самовивозу транспортної компанії “Нова пошта” (доступна для тих населених пунктів, де є представництва “Нової пошти” і які не входять в перелік міст з безкоштовною доставкою) з можливістю повної оплати накладеним платажем; Великогабаритні замовлення, за бажанням клієнта, надсилаються зворотньою доставкою коштів на Нову Пошту, тільки при 50% оплаті.

адресна доставка по Україні великих комплексних замовлень здійснюється безкоштовно за спеціальними умовами (з наданням додаткових послуг) і узгоджується з менеджером при оформленні.

адресная доставка в м.Київ великогабаритних замовлень здійснюється в робочі дні в узгоджений з менеджером час.

Спосіб і вартість доставки розраховується залежно від адреси доставки та об'єму/ваги вантажу, його вартості і узгоджується з менеджером при оформленні замовлення. Врахуйте, не всі транспортні шляхи є доступні для спеціальних вантажних автомобілів, які здійснюють доставку. Якщо доставка на Вашу адресу може ускладнитися важкопрохідними шляхами, повідомте про це менеджера при обговоренні замовлення.


Адресна доставка здійснюється в робочі дні в узгоджений час.


Доставка перевізником “Нова пошта” здійснюється згідно графіка роботи цієї транспортної компанії. Розрахувати точну вартість доставки за Вашою адресою можна за допомогою калькулятора “Нової пошти”.


При обговоренні способу доставки замовлення Ви можете обрати послуги іншого перевізника, більш зручного для Вас. Можливість і строки такої доставки узгоджуються з менеджером, а її вартість оплачується покупцем.


Увага! Доставка товару транспортною службою здійснюється тільки до дверей під`їзду. У вартість доставки не включена вартість виносу та складання меблів.

 

Рекламаційні зобов'язання

 

Компанія АРС дбає, щоб Ваше замовлення прийшло до Вас цілим та неушкодженим, та ми не завжди можемо гарантувати якість роботи сторонніх перевізників, тому перед тим як прийняти товар, ознайомтесь будь ласка, з правилами його прийому.

 

Просимо Вас уважно ознайомитися з порядком прийому - огляду виробів, та фіксації дефектів - рекламацій при їх наявності:

  • Огляд цілісності упаковки при отриманні замовлення, в разі виявлення пошкоджень, необхідна їх фото фіксація.
  • Розкриття упаковки - поверхневий огляд вмісту, не витягуючи елементи вироби з упаковки, в разі виявлення ушкоджень, необхідна фото фіксація останніх обов'язково в упаковці!


У разі відсутності ознак дефектів на попередніх етапах - розпакування усіх елементів виробу з упаковки, огляд цілісності всіх складових елементів, в разі виявлення дефектів, необхідна фото фіксація таких до складання виробу!


Після початку збирання Ви погоджуєтеся з прийманням продукції і цілісністю всіх складових. Просимо Вас уважно оглядати всі елементи меблів на всіх вище перерахованих етапах прийому продукції. У випадках виявлення дефектів - фіксувати їх в упаковці, фіксувати цілісність упаковки, місце дефекту № партії і дату складання (вказано на упаковці) для розуміння причини рекламації і оперативного вирішення.


Додаткові дані, які потрібно повідомити оператору для розгляду рекламації компанією АРС:

  • Прізвище та Ім'я клієнта
  • Номер замовлення/накладної, дата отримання продукції
  • Спосіб доставки (самовивіз/доставка АРС/перевізник)
  • Під час якого процесу було виявлено ушкодження (приймання у перевізника/розпакування/збирання)
  • Найменування виробу
  • Назва деталі, яка підлягає рекламації
  • Кількість цих деталей
  • Опис нестачі елементів/браку/ушкодженняКомпанія АРС має організаційну структуру, яка включає в себе кілька етапів перевірки цілісності заводської упаковки  на етапі приймання від виробника/постачальника, транспортування, зберігання та  якості продукції у процесі збирання у торговому залі та у клієнтів. Ці заходи і витрати компанії спрямовані на максимальне вилучення рекламацій у кінцевого споживача. З огляду на вжиті заходи ми маємо дуже низький відсоток рекламацій (які все одно виникають унаслідок "людського фактора"), аналізуючи попередні претензії, ми чудово обізнані про причини їх виникнення і беззастережно проводимо заміну, якщо в цьому є вина виробника/постачальника або компанії.Складання (монтаж) меблів

Увага! Практично всі меблі представлені в інтернет-магазині на момент доставки знаходяться в розібраному стані і передбачають складання, монтаж. У зв'язку з цим, будь ласка, ознайомтесь з нашими умовами та тарифами на послуги по складанню меблів.

Вартість більшості товарів на сайті зазначена без урахування його складання, оскільки складання меблів є додатковою послугою і оплачується окремо.

Замовлення складання (монтажу) меблів обговорюється з менеджером під час оформлення замовлення.

У випадку, коли складання меблів здійснюється покупцем самостійно або третьою стороною, інтернет-магазин не несе відповідальності за виконання гарантійних зобов'язань перед покупцем за пошкодження товару, які могли виникнути при складанні або внаслідок неправильного монтажу.

Всі питання та рекламації щодо комплектації або заводського браку виробів розглядаються протягом 14 днів (див. розділ “Гарантія”).

 

Оплата за товари, замовлені в інтернет-магазині, може здійснюватися наступними способами:

1. Готівкова оплата:

готівкова оплата в пункті самовивозу (склад МЦ “Арс” за адресою м. Тернопіль, вул. Збаразька 18);
готівкова оплата кур'єру при адресній доставці;
готівкова оплата у представництві перевізника “Нова пошта” (стягується комісія згідно тарифів    перевізника).

2. Безготівкова оплата:

оплата рахунку, надісланого Вам на електронну пошту або факсом в банківських установах;
оплата платіжною карткою на сайті (за допомогою модуля Приват24 або Visa/MasterCard).


Зверніть увагу, що при виготовленні меблів на замовлення, розрахунки здійснюються таким чином: 50% вартості товару сплачується авансом і є підтвердженням замовлення, решту 50% - перед відвантаженням товару Покупцю.