(0)

Двері

Двері в інтер'єрі


Двері - це останній штрих в інтер'єрі, без якого не обходиться ні одне приміщення. Вони дозволяють зонувати простір і створити затишну атмосферу, дають відчуття захищеності і просто допомагають усамітнитися від сторонніх очей.

Крім функціонального призначення двері є невід'ємною частиною декору, тому повинні поєднуватися з інтер'єром всього приміщення. До того ж, двері повинні не просто зонувати простір, але й об'єднати його в єдине ціле.

На сьогоднішній день інтернет-магазин дверей представлений різноманітними дверними конструкціями, різними торговельними марками, розмірами, кольорами, стилями та матеріалами. Тому купити двері в Києві, Одесі або Львові не складе вам зусиль, потрібно лише відшукати потрібні.


Як знайти "свої" двері


Звучить, як рядок з книги по філософії. Але навіть така проста задача, як вибір дверей, може перетворитися в справжню головоломку, якщо не приділити їй належної уваги.

Перш за все пам'ятайте, незважаючи на те, що встановлюють двері на завершальній стадії ремонту, визначитися з дизайном і розміром необхідно в самому початку.

Ці питання допоможуть вам вибрати двері правильно:

 • Двері якого розміру вам потрібні?
 • Який кращий варіант відкриття дверей?
 • Який матеріал вибрати?
 • В якому стилі двері вас цікавлять?

 

Розмір дверей


Це один з найважливіших показників при виборі дверей. Адже помилка навіть в кілька міліметрів може привести до того, що вам доведеться змінити або двері, або дверну коробку. Погодьтеся, задоволення у цьому мало та й додаткові витрати ні до чого.

Тому перш ніж іти в салон дверей, візьміть рулетку й уважно виміряйте:

 • Ширину і висоту дверного отвору.
  Якщо ремонт не завершено, врахуйте зазор для ламінату, кахлю, гіпсокартону та ін.

 

 • Максимальну товщину стіни в отворі.
  Врахуйте можливі оздоблювальні роботи. Якщо товщина стіни більше 10 см, вам знадобиться додаткова планка.

 

 • Розмір порогу.
  Якщо у вас вже є поріг, підлога приміщень на різних рівнях або має різне покриття, виміряйте параметри майбутнього порогу.
  Врахуйте зазор між дверною коробкою та отвором.
  Це приблизно 1-3 см для монтажної піни.

 • Також на цій стадії вам необхідно визначитися з відкриваючим механізмом дверей.

 

Спосіб відкриття дверей


Наступним етапом вибору дверей - за способом їх відкриття. Особливо важливо це для невеликих приміщень, а також якщо двері сусідніх кімнат розташовані близько один до одного.


Розрізняють такі види відкриття дверей:

1. Розкривні


Найбільш популярний вид дверей, що забезпечує високу шумоізоляцію. Розкривні двері можуть відкриватися як всередину приміщення, так і назовні. За типом установки бувають ліві та праві.


2. Розсувні або двері-купе.


Підходять для невеликих приміщень, оскільки “не з'їдають” простір. Двері-купе мають шумоізоляцію і теплозбереження слабше, ніж розкривні. Вони встановлюються на спеціальні рейки, які можуть бути розташовані зверху, знизу або з двох сторін. А відкриваються за допомогою пересування полотна в сторону.


3. Складні


Завдяки відкривному механізму гармошкою складні двері підходять невеликим приміщенням. Як і попередні, вони не можуть гарантувати високу шумоізоляцію і теплозбереження. Встановлюються двері на рейки, оснащені підшипниками для безшумного відкривання.


4. Маятникові


Це двері, які відкриваються в дві сторони. Дуже добре підходять в квартири-студії та офісні приміщення. Через спосіб відкриття відзначития відмінною шумоізоляцією та теплозбереженням також не можуть.


Матеріал


Вартість дверей, їх міцність та експлуатаційні характеристики залежать від матеріалу, з якого вони виготовлені. Давайте розглянемо деякі з них.

 

Дерев'яні двері


Такі двері вважаються найкращими. Вони красиві, довговічні, зносостійкі, мають високу шумоізоляцію та морозостійкість. Дерев'яні двері виглядають розкішно та дорого.


Шпоновані двері


Ефектно виглядають, мають гарну фактуру, стійкі до пошкоджень та мають широкий асортимент порід дерев. Однак такі двері менш практичні, тому поводитися з ними потрібно дбайливо.


Двері зі скла


Такі двері повітряні, елегантні та міцні. Вони екологічні та безпечні. Скляні двері стануть прикрасою будь-якого приміщення.


Двері з МДФ


Економічне рішення для дому. Такі двері практичні, довговічні, вологостійкі та піддаються декоруванню.


Ламіновані двері


Економічний варіант. Ламіновані двері легкі та не провисають, мають широкий асортимент кольорів. При якісній роботі добре виглядають, однак мають слабку шумоізоляцію. Більше підходять для офісних приміщень, ніж для оселі.


Стиль дверей


Сучасний ринок представлений широким асортиментом дверей не тільки різних матеріалів, але й стилів. Ви легко знайдете двері до душі, які ідеально впишуться у ваш інтер'єр.

Двері можуть бути виконані в наступних стилях:

 • Класика
 • Модерн
 • Бароко
 • Прованс
 • Хай-тек
 • Скандинавский
 • Індустріальний лофт і ін.

Тепер ви знаєте все про двері і без проблем зможете купити двері в Києві або будь-якому іншому місті в магазині або через сайт інтернет магазину товарів для дому АРС.