(0)

Впорядкувати по
Показати товарів на сторінці

Флізелінові шпалери під фарбування

Серед величезної кількості оздоблювального матеріалу для стін та стелі флізелінові шпалери є досить популярними. Цьому сприяє ряд причин, таких як: екологічність, легкість при монтажі, міцність і можливість самостійно вибрати будь-яку колірну палітру при фарбуванні.

Та чи насправді все так однозначно? Що собою являють флізелінові шпалери? І на що слід звернути увагу при виборі, щоб не розчаровуватися покупкою? Відповідь на ці запитання варто для себе знайти перед придбанням флізелінових шпалер, це вбереже вас від небажаних сюрпризів і допоможе бути впевненим у власному виборі.

 

Флізелінові шпалери та їх різновиди

 

Сьогодні флізелін став сучасною альтернативою паперовій основі, а також матеріалом для виготовлення флізелінових шпалер.

Флізелін - дуже щільне полотно, що виготовляється шляхом комбінації тонких целюлозних і синтетичних волокон, і полімерних сполучних матеріалі. Структура таких шпалер створюється за допомогою нанесення спіненого вінілу - спеціальної пасти, що спінюється при високій температурі. Скріплюються шари з допомогою пресу після якого створюється щільне полотно придатне для обклеювання і фарбування квартир та будинків. Такий матеріал не розтягується та не рветься, не "сідає" та не набухає, що є досить зручним при поклейці і використанні.

 

Шпалери флізелінові - каталог

 

Розглядаючи каталог флізелінових шпалер, можна виділити такі основні види:

1. Кольорові шпалери - представляють собою готові кольорові листи з тисненням. Вони можуть бути:

  • однотонні;
  • рельєфні;
  • з малюнком.

 

Такий вид шпалер не потребує додаткового декорування. Проте при бажанні їх все ж можна перефарбувати, але при цьому необхідно враховувати декілька нюансів.

Фарбуванню підлягають тільки ті шпалери зовнішній шар яких не захищений з допомогою ПВХ.

При перефарбуванні слід враховувати уже наявний фабричний колір. Світлий відтінок перекрити буде значно легше, проте немає гарантії, що вам вдасться точно відтворити бажаний відтінок. Адже, початковий колір може просвічуватись, тому буде необхідно наносити фарбу в декілька шарів. Якщо ж ваші шпалери були з самого початку темного або дуже яскравого кольору, результат при перефарбуванні взагалі може бути непередбачуваним.

2. Шпалери флізелінові під фарбування - це білі полотна з гладкою або рельєфною структурою, які після поклейки на стіни можна фарбувати в будь-який колір відповідно до інтер'єрного задуму та стилю.

 

Переваги та недоліки флізелінових шпалер

 

Флізелінові шпалери мають низку переваг, що сприяє все більшій їх популярності серед покупців.

 

Переваги флізелінових шпалер під фарбування

 

Так, завдяки своїй щільності шпалери чудово тримають вихідну форму, стійкі до стирання і розривів, добре переносять вологість та прямі сонячні промені.

Завдяки своїй структурі, такі шпалери здатні "дихати" і є екологічно чистими, тому можуть використовуватись в різних приміщеннях.

Поклейка таких шпалер є одним задоволенням та не створить проблем навіть непрофесіоналу даної справи.

Щільність покриття працює як армуючий матеріал, який дозволяє приховати незначні нерівності та тріщини поверхні, а оригінальні малюнки і рельєфи допоможуть зробити цікавий інтер'єр з індивідуальним підходом до кожної кімнати.

Недоліки флізелінових шпалер

 

Вибір можливих орнаментів у флізелінових шпалер є значно менший в порівнянні з вініловими.

Рельєфні шпалери досить швидко накопичують побутовий пил та бактерії, тому їм необхідний спеціальний догляд. Так, їх потрібно періодично пилососити та здійснювати суху чистку.

Незважаючи на те, що фарбування таких шпалер значно підвищує міцність целюлозної основи, вони все ж залишаються недостатньо стійкими до механічних пошкоджень. Тому, варто добре обдумати чи варто такі шпалери використовувати, якщо у вас маленькі, активні діти чи домашні тварини.

Ціна флізелінових шпалер буде "кусатись" порівняно з вініловими чи паперовими, але це і не дивно, адже на відміну від перших вони виготовлені з натуральних матеріалів і є значно міцнішими та щільними від других.

 

Вибір флізелінових шпалер

 

Якщо ви вирішили купити флізелінові шпалери для себе ви повинні визначити чи будуть вони фарбуватись і згодом перефарбовуватись. Якщо так, то краще вибирати шпалери з глибокою фактурою, яка після кожного фарбування буде поступово вирівнюватися. В іншому випадку  ви можете вибирати шпалери будь-якого візерунку та фактури.

Для зручності поклейки та зменшення кількості стиків варто вибирати шпалери з більшою шириною. Крім цього, варто враховувати, що деякі флізелінові шпалери можуть просвічуватись. Тому, перед поклейкою перевірте їхню щільність та при необхідності вирівняйте колір стін або ж підберіть варіант шпалер, що не просвічується.

Купити флізелінові шпалери недорого можна в інтернет магазині АРС. Тут ви можете підібрати шпалери як і під фарбування, так і в кольорі з цікавим візерунком або рельєфом на будь-який смак і для будь-якого інтер'єру.