(0)

Впорядкувати по
Показати товарів на сторінці

Гобелени/картини

Картини в інтер’єрі споконвіку мали важливе естетичне значення, адже ще з давніх часів люди намагалися прикрасити своє житло настінними малюнками, килимами, мозаїкою, фресками, іконами тощо. Ця тенденція простежується й сьогодні. Не дарма цьому елементу декору приділяється така велика увага, адже саме картинам в дизайні приміщення належить ключова роль у сприйманні простору. Картина – обов’язковий елемент у будь-якому інтер’єрі, який безсумнівно надасть оригінальності та неповторності, окрім того, це завжди буде модно, стильно й актуально.


Здійснити таку прекрасну й корисну покупку, як картина, допоможе Вам меблевий інтернет-магазин mebli.ars.ua. У нас Ви не лише зможете придбати саме ту особливу картину, дивлячись на яку, Вас завжди переповнюватиме відчуття радості, задоволення та духовного піднесення, окрім цього, Ви зумієте легко й просто заощадити свій дорогоцінний час і кошти. У нас покупці гарантовано знайдуть те, що шукали відмінної якості, провідних торгових марок, серед яких Hallmark, PraGmart, VOX, ZUCCONI, різних розмірів та тематики (натюрморти, пейзажі, урбаністичні мотиви, абстракції, класичні, світські, біблійні сюжети, копії відомих світових полотен та ін.).


Варто додати, що серед усіх картин, які наявні в асортименті меблевого інтернет-магазину «Арс», вигідно вирізняються фотокартини й об’ємні зображення на склі, які, будьте переконані, неодмінно стануть родзинкою Вашого помешкання.


Окрім картин, у нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір гобеленів. Як відомо, гобелен – це різновид ткацтва, стінний безворсовий килим, зітканий переважно з вовняних чи шовкових ниток, здебільшого з орнаментальною, або ж сюжетною композицією. Виникнувши ще в Середньовіччі, мистецтво виготовлення гобеленів стало активно розвиватися й у наступні, пізніші епохи й таким чином, не втратило своєї популярності до наших днів, адже такий аксесуар надасть будь-якому інтер’єру затишку, розкоші, помпезності, а також підкреслить витончений смак господарів помешкання. Зазначимо, що гобелени – власна назва, яка згодом стала загальною, адже походить від прізвища французької родини, якій належала майстерня, а згодом і фабрика, де вперше було започатковане масове виготовлення килимів такого типу, що згодом набуло досить широкого розмаху й популярності. Первинно виготовлення гобеленів було доволі клопіткою роботою, для результатів якої затрачалося багато праці та сил, саме тому цей предмет побуту був із доволі недешевих і який могли собі дозволити придбати лише представники вищих верств суспільства. З розвитком технологій, процес виробництва цих килимів значно спростився, в результаті чого, гобелени стали більш доступними. На сьогоднішній день гобеленну тканину використовують не лише в якості настінних картин, а й як оббивку для меблів, матеріал для покривал, наволочок, штор та ін. Варто зазначити, що важливим фактором при виборі гобелена чи картини для Вашого помешкання є стиль та розміри самого приміщення, кольорова гама та інші аспекти, які обов’язково слід враховувати при виборі тих чи інших аксесуарів.


Отже, додайте яскравий акцент Вашому житлу, придбавши картину чи гобелен в інтернет-магазині «Арс» !