(0)

Фільтр:

Ціна
1047,00 грн
3633,00 грн
1047 3633
Країна виробник:

Впорядкувати по
Показати товарів на сторінці

Каркаси для ліжок

Каркас-ліжко являє собою металеву основу з міцними та стійкими ніжками, яка оснащена дерев’яними планками (ламелями) специфічної форми. Каркас призначений для використання разом із матрацом, в комплекті з яким, забезпечує повноцінне спальне місце. Загалом каркаси такого типу – це бюджетний варіант ліжка, які останнім часом набувають усе більшої популярності, оскільки тепер їх часто можна побачити в сучасних лікарнях, туристичних базах, гуртожитках тощо. Окрім цього, вони можуть стати чудовим варіантом для Вашої спальні, адже є досить простими, проте дуже зручними в користуванні. Варто зазначити, що гнучкі, проте доволі міцні ламелі, здатні витримувати велику вагу й у свою чергу служать своєрідним регулятором жорсткості, завдяки чому, не дозволяють матрацу деформуватися, посилюють його ортопедичний ефект, що дає можливість забезпечити правильне положення Вашого тіла під час сну. Окрім усіх вищеперелічених переваг, саме завдяки каркасу-ліжку відбувається правильна циркуляція повітря в матраці, що запобігає утворенню різноманітних бактерій і пилових кліщів, а також він сприяє випаровуванню лишньої вологи, яку виділяє людське тіло за ніч. Усе це забезпечує правильну експлуатацію матраца, а тому він служитиме Вам набагато довше. Враховуючи широкий асортимент товарів у нашому магазині, покупці мають можливість придбати для себе одно- чи одвоспальні каркаси-ліжка з певною кількістю й шириною ламелей, а також відстанню між ними, що відповідатиме типу Вашого матраца.  


Мабуть, у багатьох свого часу траплялися такі ситуації, коли гості повинні були залишитися в нас переночувати, проте, через брак спальних місць, вони змушені були або їхати додому набагато раніше, або ж слід було відправляти їх на ніч до родичів, друзів, знайомих чи в найближчий готель, що створювало нам додаткові незручності. Справді, не кожен має можливість розмістити в себе вдома додаткове ліжко чи диван для гостей, особливо, якщо в оселі проживає велика сім’я, проте, з допомогою меблевого інтернет-магазину «Арс»www.mebli.ars.ua, Ви зможете легко та просто вирішити це питання й назавжди  позбавитися від подібних клопотів. Розкладачка, придбана в нас – це чудова альтернатива ліжку й просто незамінна річ у таких ситуаціях, адже простий механізм складання робить її досить мобільною та компактною, завдяки чому, зовсім не виникає ніяких труднощів стосовно її зберігання й таким чином, вона не займатиме багато місця у Вашому помешканні. Окрім цього, розкладачка оснащена гнучкими дерев’яними ламелями та зручним матрацом, що гарантовано забезпечить комфортний сон.


Отже, придбайте на сайті нашого інтернет-магазину mebli.ars.ua зручну розкладачку чи каркас-ліжко й нехай вони дарують Вам міцний, спокійний, а головне, здоровий сон і комфортний відпочинок.