(0)

Фільтр:

Ціна
1291,00 грн
30855,00 грн
1291 30855
Кількість дверцят:
Кількість шухляд:
Комплектація
Матеріал каркасу:
Матеріал оббивки:
Тип направляючих:

Впорядкувати по
Показати товарів на сторінці

Комод SkKOM4S-90 Skipper

7303,00 грн 7203,00 грн

Комод Доміно

2595,00 грн

Комод Miss Flower MsFlKOM5S-90

8017,00 грн 6414,00 грн

Комод Ocean OC-305

10234,00 грн

Комод Ocean OC-306

10883,00 грн

Комод Joy J-301

5306,00 грн

Комод Hey HEYK211

5042,00 грн

Комод Hey HEYK221

4436,00 грн

Комод Hey HEYK231

6585,00 грн

Комод Lace LCXK23

5786,00 грн

Комод Lace LCXK35

7356,00 грн

Комод Nove NOVK211

4684,00 грн

Комод Nove NOVK221

3885,00 грн

Комоди в дитячу

Досить часто трапляється таке, що однієї гардеробної шафи в дитячій кімнаті буває мало. І здавалося б, можна у ній розмістити найнеобхідніші речі, але завжди знайдуться  такі дрібнички, які повинні бути під рукою. Ось тут у пригоді стають дитячий комод та приліжкова тумба. Особливо актуальними ці меблеві елементи є для дівчат, у яких є масса резинок та заколок на кожен день, багато прикрас, а згодом потрібна буде і окрема шухляда для косметики. У комоді можна тримати все: потрібні і не дуже речі, починаючи від білизни, закінчуючи дрібним літнім одягом та книжками.

Комод дитячий чи тумба стануть Вам у пригоді, не лише у випадку відсуності відділення для дрібних речей у гардеробній шафі, а й тоді, коли необхідно створити додатковий затишок у кімнаті. На комод, для прикладу, можна поставити вазу з квітами чи фоторамки, або інші предмети декору.

 

Який дитячий комод вибрати?


Високий чи низенький, широкий чи вузький, з тигриком чи слоником —  з усіма цими та багато іншими варіантами комодів для дитячої кімнати та приліжкових тумб Ви можете ознайомитись на сайті Меблевого Центру Арс mebli.ars.ua.

Важко знайти таку кімнату, у якій не можна було б вдало розмістити дитячий комод, адже, як ми зазначили вище, варіацій розмірів безліч. Те ж саме стосується і їхнього дизайну: сучасні комоди та тумби вражають кольоровою гамою та стилем.

Відомий світовий виробник меблів для дітей має у своїх колекціях комоди у вигляді автозаправки, чи піратської скрині скарбів з шкіряними ручками на фасадах. Для дівчаток вибір також величезний: від пастельного кольору  комодів в стилі прованс з патиною чи без неї, до сміливих варіантів з фасадами оздобленими тканиною та камінцями Swarovski.

Безпрограшним варіантом буде комод дитячий чи тумба у стилі модерн, з гладенькими глянцевими фасадами, з відсутніми ручками та отворами для відкривання дверцят чи шухляд. Секрет ховається у системі Push-to-open, або ще відомою як  Tip-on: шухляда висувається простим нажимом на фасад. Зручно? - Без сумніву!

 

Матеріали для дитячого комода:

 


Щодо матеріалів, то більшість комодів та тумб приліжкових, представлених на сайті meblі.ars.ua виконані із високоякісної ДСП та МДФ. Фасади можуть бути як матові так і глянцеві, а кольорова гама у більшості виробників дуже багата.

Якісна фурнітура забезпечить безшумне відкривання та закривання дверцят, а також зробить неможливим випадання ящика із комода навіть при повному його висуванні.

Не забувайте про такий елемент меблевого гарнітуру, як приліжкова тумба в дитяій кімнаті. Вона хоч за розміром і поступається комоду, проте її зручно розмістити біля ліжка дитини. Ви зможете поставити на неї лампу, та лежачи в ліжку з дитиною, читати їй казки. Та й додаткової зручності вони нададуть, коли поринаючи у сон, дитині не потрібно вставати, для того, щоб поставити на стіл чи то мобільний телефон, чи книгу, чи улюблену ляльку.

Ось основні, але далеко не єдині переваги у інтер'єрі дитячої кімнати, таких елементів, як  комод дитячий та приліжкова тумба для кімнати. Різноманітні за використаними матеріалами, зовнішнім виглядом, вони роблять дитячу кімнату зручнішою та затишнішою.

Приємних Вам покупок!