(0)

Впорядкувати по
Показати товарів на сторінці

Килим Kerman 0804А cream/cream

Ціна від 0,00 грн

Килим Elhamra 0024 kmk

Ціна від 0,00 грн

Килим Diamond M098 bej

Ціна від 0,00 грн

Килим Diamond M090 bej

Ціна від 0,00 грн

Килим Diamond M071 bej

Ціна від 0,00 грн

Килим Diamond A071 kmk

Ціна від 0,00 грн

Килим Diamond A071 bej

Ціна від 0,00 грн

Килим Diamond A064 bej

Ціна від 0,00 грн

Килим Diamond A057 kmk

Ціна від 0,00 грн

Килим Diamond A043 bej

Ціна від 0,00 грн

Килим Diamond A025 bej

Ціна від 0,00 грн

Килим PALACE 6966 10

Ціна від 1854,00 грн

Килим PALACE 6978 110

Ціна від 0,00 грн

Килим Ronesans 0206-12 kmk

Ціна від 3968,00 грн

Килими високої щільності

Килими високої щільності від інтернет-магазину Мебельного Центру АРС

 

При виборі килима в умовах сучасного перенасиченого ринку, покупцеві доводиться фільтрувати і вникати у безліч нюансів і особливостей. У нашому інтернет магазині килимів, запропоновані кращі та перевірені колекції і моделі найпопулярніших і ходових килимових виробів. Ми хочемо допомогти вам зробити правильний і легкий вибір. В цьому розділі, ви зможете детально ознайомитись і розібратися з характеристиками килимів високої щільності.

Отже, килими високої щільності, або «килими мільйонники» - це килимові вироби з щільністю рівною 1 000 000 вузлів на метр квадратний. Щільність килима завжди була одним з основних характеристик, які свідчать про якість виробу.

 

Що ж означає для простого споживача ця сама цифра - один мільйон?1. Це означає, що такий килим практично не вбиваємий. Доведено що термін його експлуатації в 5-6 разів більше, ніж у килима з щільністю прикладом 5000 вузлів.
2. Ворс килима з високою густиною не приминається при ходьбі, на ньому не залишаються сліди від журнального столика, або ніжок крісла. Він ідеальний для приміщень з великою прохідністю.
3. Великим бонусом у таких килимів, буде чіткість і краса малюнка. Адже при такій щільності ворсу, навіть найтонші і дрібні деталі будуть чітко промальовані. Тому розмаїття орнаментів і зображень для килимів великої щільності, просто вражає.
4. Ви можете постелити такий килим в спальню, кабінет або дитячу кімнату. Також, він виправдає себе і в коридорі або вітальні.
5. Їх легко чистити звичайним пилососом. Підходить сухе або вологе прибирання.
6. Завдяки сучасним технологіям у виробництві, вони не вигоряють на сонці. Яскравість і колір малюнка збережеться довгі роки.
7. Так як такі килими, найчастіше виробляються з штучного матеріалу (наприклад поліпропілену) вони не викликають алергічних реакцій.
8. Даний килим не буде накопичувати статичний заряд і притягувати до себе пил.Серед основних виробників, чий товар користується особливою довірою покупців, можемо виділити турецькі килими. Ця країна давно зарекомендувала себе, як надійний і відповідальний постачальник якісних килимових виробів для нашого інтернет магазину килимів.

Варто приділить увагу і самостійної перевірки килимового виробу на щільність і якість. Якщо ви зігнули килим і вам чітко видна лінія перегину без ворсу - воно не якісне і з низькою щільністю. Також кількість вузлів добре проглядається з тильної сторони килима. Важливою є і пружність самого ворсу. Для перевірки ви можете натиснути долонею на поверхню і швидко відпустити. Якщо ворсинки одразу прийняли своє початкове положення - все в порядку. Якщо ні - килим не дуже хороший. Для того що б не витрачати свій час і не бігати по магазинах, намагаючись запам'ятати ціни і моделі що вам сподобалися - ознайомтеся з асортиментом нашого каталогу. У ньому ви знайдете прекрасні килими для будь-якого приміщення і інтер'єру. Ми співпрацюємо тільки з надійними постачальниками з провідних килимових фабрик. Наші онлайн консультанти дадуть відповідь на всі питання і допоможуть підібрати підходящий варіант для вашого будинку і гаманця. Якщо ж ви плануєте купити килим в Києв,
і або будь-якому іншому місті України - не витрачайте свій час, нерви і зайві гроші! Скористайтеся зручним каталогом на сайті і безкоштовною доставкою у ваше місто.