(0)

Впорядкувати по
Показати товарів на сторінці

Килими високої щільності

Килими високої щільності від інтернет-магазину Мебельного Центру АРС

 

При виборі килима в умовах сучасного перенасиченого ринку, покупцеві доводиться фільтрувати і вникати у безліч нюансів і особливостей. У нашому інтернет магазині килимів, запропоновані кращі та перевірені колекції і моделі найпопулярніших і ходових килимових виробів. Ми хочемо допомогти вам зробити правильний і легкий вибір. В цьому розділі, ви зможете детально ознайомитись і розібратися з характеристиками килимів високої щільності.

Отже, килими високої щільності, або «килими мільйонники» - це килимові вироби з щільністю рівною 1 000 000 вузлів на метр квадратний. Щільність килима завжди була одним з основних характеристик, які свідчать про якість виробу.

 

Що ж означає для простого споживача ця сама цифра - один мільйон?



1. Це означає, що такий килим практично не вбиваємий. Доведено що термін його експлуатації в 5-6 разів більше, ніж у килима з щільністю прикладом 5000 вузлів.
2. Ворс килима з високою густиною не приминається при ходьбі, на ньому не залишаються сліди від журнального столика, або ніжок крісла. Він ідеальний для приміщень з великою прохідністю.
3. Великим бонусом у таких килимів, буде чіткість і краса малюнка. Адже при такій щільності ворсу, навіть найтонші і дрібні деталі будуть чітко промальовані. Тому розмаїття орнаментів і зображень для килимів великої щільності, просто вражає.
4. Ви можете постелити такий килим в спальню, кабінет або дитячу кімнату. Також, він виправдає себе і в коридорі або вітальні.
5. Їх легко чистити звичайним пилососом. Підходить сухе або вологе прибирання.
6. Завдяки сучасним технологіям у виробництві, вони не вигоряють на сонці. Яскравість і колір малюнка збережеться довгі роки.
7. Так як такі килими, найчастіше виробляються з штучного матеріалу (наприклад поліпропілену) вони не викликають алергічних реакцій.
8. Даний килим не буде накопичувати статичний заряд і притягувати до себе пил.



Серед основних виробників, чий товар користується особливою довірою покупців, можемо виділити турецькі килими. Ця країна давно зарекомендувала себе, як надійний і відповідальний постачальник якісних килимових виробів для нашого інтернет магазину килимів.

Варто приділить увагу і самостійної перевірки килимового виробу на щільність і якість. Якщо ви зігнули килим і вам чітко видна лінія перегину без ворсу - воно не якісне і з низькою щільністю. Також кількість вузлів добре проглядається з тильної сторони килима. Важливою є і пружність самого ворсу. Для перевірки ви можете натиснути долонею на поверхню і швидко відпустити. Якщо ворсинки одразу прийняли своє початкове положення - все в порядку. Якщо ні - килим не дуже хороший. Для того що б не витрачати свій час і не бігати по магазинах, намагаючись запам'ятати ціни і моделі що вам сподобалися - ознайомтеся з асортиментом нашого каталогу. У ньому ви знайдете прекрасні килими для будь-якого приміщення і інтер'єру. Ми співпрацюємо тільки з надійними постачальниками з провідних килимових фабрик. Наші онлайн консультанти дадуть відповідь на всі питання і допоможуть підібрати підходящий варіант для вашого будинку і гаманця. Якщо ж ви плануєте купити килим в Києв,
і або будь-якому іншому місті України - не витрачайте свій час, нерви і зайві гроші! Скористайтеся зручним каталогом на сайті і безкоштовною доставкою у ваше місто.