(0)

Впорядкувати по
Показати товарів на сторінці

Меблі для кухні

Розпродаж кухонь

 

Без перебільшення можна сказати, що для багатьох сімей кухня стала улюбленим місцем в домі. Тут родина збирається за смачною обідом або вечерею, обговорює актуальні події та приймає важливі рішення. Для того, щоб кухня залишалася затишною та охайною впродовж довгого часу потрібно купити правильні кухонні меблі. Виробники кухонь, з якими працює наш інтернет-магазин, постійно вдосконалюють виробництво меблів, щоб дивувати клієнтів відмінною якістю виробів та новими ідеями дизайну.


Приємною новиною від нашого магазину є розпродаж кухонь! Серед зразків меблів пропозиції від українських та італійського виробників. Вражаюче низькі ціни роблять омріяні меблі доступнішими. Всі розпродажні зразки кухонь оснащені якісною фурнітурою Blum, Hettich, Farrari для висувних шухляд, верхніх або нижніх розпашних секцій. Проектування меблів дозволяє зручно розмістити в них кухонний посуд, продукти та аксесуари для приготування їжі.


Якісні багаторакурсові фото легко зоорієнтують та допоможуть купити кухню за розпродажною вартістю. Наші знімки максимально точно передають колір, фактуру фасадів та стільниці, особливості конструкції техніки та можливості розміщення меблів.


Звичайно, обрати кухню за фото наважиться не кожен, але професійні світлини дозволяють оцінити загальний зовнішній вигляд та зазирнути всередину гарнітуру. Знижені ціни діють для всіх, незалежно від регіону проживання. Ми організуємо якісну доставку розпродажної кухні для Києва чи іншого міста! Маючи досвід співпраці з різними службами доставки та володіючи власними транспортними засобами, ми шукаємо оптимальний варіант для кожного покупця.


Ряд розпродажних виставкових кухонь з Італії представлений фабрикою Veneta Cucine. Модель Extra Avant вдало виглядає як в стильному кольорі rosso – бамбук червоний матовий, так і в радикально чорному nero. Для фасадів Start Time дизайнери обрали фарбований ДСП.


Український меблевий гігант Merx у списку розпродажних кухонь презентований моделями Toscana з дерев’яними фасадами та срібним патинування і Olivia у ніжно-рожевому кольорі з камінням Swarovski у ручках.


Три стильові лінії меблів показує фабрика Roda в категорії розпродаж кухонь. Гармонійне поєднання традиційного та сучасного простору спостерігаємо у зразках Вестфалія-Глазго та Кіото-Корента. Сучасна лінія відслідковується в дизайні кухні Рейн. Мілан та Шервуд – зразки класичного простору від торгової марки Roda.


В ціну розпродажного виставкового зразка кухні може бути включена вартість стільниці або кухонної техніки. Скло, штучний камінь або постформінг – матеріали стільниці, які добре зарекомендували себе в експлуатації, тому були обрані для розпродажних зразків кухонних меблів. Electrolux, Hotpoint, Ariston, Siemens – це одні з кращих торгових марок, які пройшли перевірку часом для облаштування Вашої кухні.


Не легковажте реальним шансом купити кухню недорого з розпродажу.  Кухні зі знижкою в розмірі 25%, 35%, 40%, 50% та навіть 60% (!) вже чекають на своїх господарів. Пам’ятайте, наш магазин працює на всі регіони України, тому ми з легкістю доставимо кухню з розпродажного ряду в Київ, Львів, Івано-Франківськ чи інше місто! Не проґавте свою знижку!