(0)

Впорядкувати по
Показати товарів на сторінці

Міжкімнатні двері

Двері міжкімнатні - як знайти те, що шукаємо


Двері міжкімнатні ми бачимо так часто, що практично не звертаємо на них уваги. Проте саме вони дозволяють нам розділити великий простір на затишні зони, завдяки яким кожен може займатися своїми справами й не заважати іншим. Наприклад, ви вирішили прилягти в спальні почитати книгу, тоді як діти грають у вітальні, а чоловік на кухні дивиться футбол.

А тепер уявіть ту ж саму картину, тільки з усього приміщення двері є в лише в туалеті та ванній кімнаті. Ідилії наче й не було. Діти галасують, чоловік перекрикує й без того голосний телевізор, а ви по кілька разів перечитуєте одне речення.

Різниця в цих двох прикладах лише в наявності та відсутності внутрішніх міжкімнатних дверей. Вони не просто ділять простір на різні за призначенням кімнати, а й забезпечують шумоізоляцію в кожній з них.

Незважаючи на те, що міжкімнатні двері інтернет магазинів та салонів рясніють різними моделями, вибрати бажані часом непросто через незнання всіх нюансів. Про них ми й поговоримо нижче.


Як правильно вибрати та купити двері міжкімнатні


Перш ніж перейти до параметрів вибору дверей, звертаємо вашу увагу на один важливий момент. Якщо ви вирішили купити міжкімнатні двері, ціна буде залежати від багатьох показників, що впливають на міцність, довговічність та естетичність дверного полотна.


Всі міжкімнатні двері можна класифікувати


По розміру


висота дверей - 1900 мм, 2000 мм і 2100 мм;
ширина дверей - 600 мм, 700 мм, 800 мм і 900 мм; 1200 мм - двостулкові двері.Бажано, щоб всі двері в будинку були одного розміру. Так і загальна картина буде більш привабливою, і придбати потрібне полотно значно простіше.

Погодьтеся, купити міжкімнатні двері в Києві - не проблема, але знайти потрібний магазин, де одна модель представлена у ​​всіх можливих параметрах ширини, та ще й з можливістю замовлення індивідуального розміру - завдання вже не з легких.


За способом відкриття

 • розкривні - найпоширеніший тип дверей, які можуть відкриватися або всередину, або назовні;
 • розсувні - двері-купе, відкриваються за допомогою переміщення дверного полотна вправо-вліво вздовж стіни по спеціальних рейках;
 • складні - при відкриванні двері переміщаються по рейках і складаються гармошкою, а в закритому положенні випрямляються й закривають дверний отвір;
 • хитні - двері, зроблені за типом маятника, відкриваються всередину і назовні (як у магазинах, підземці);
 • роторні - відкриваються в обидві сторони шляхом обертання дверей навколо центру з одночасним зсувом полотна в сторону.

Спосіб відкриття - один з найважливіших параметрів дверей для приміщень, де кожен сантиметр на рахунку. Вибирайте ті двері, які найбільше підходять під масштаби саме вашого приміщення.За типом матеріалу

 • дерево - вишукані та екологічні, такі двері вважаються найкращими;
 • мдф - зносостійкі, практичні та економічні двері;
 • метал - вогнетривкі, зносостійкі й міцні двері;
 • скло - елегантні та вологостійкі, вони відмінно підійдуть в ванну, сауну, а також як звичайні міжкімнатні двері;
 • пластик - вологостійкі, з хорошою шумоізоляцією такі двері відрізняються високою міцністю.

Пам'ятайте про це при виборі дверей в салоні й не соромтеся задавати питання онлайн-консультантам, якщо вирішили міжкімнатні двері купити в інтернет-магазині.

 

За типом покриття

 • ламіноване - стійке до перепадів температури та вологості, не боїться подряпин та сонячних променів;
 • шпонове - виконано зі справжньої деревини, набагато легше й дешевше аналога з масиву;
 • екошпон - імітує натуральне дерево зносостійке покриття, не боїться перепадів температури та вологості, може бути різних кольорів і фактур;
 • пвх-покриття - зносостійке, важкозаймисте, вологостійке покриття, представлене в широкій палітрі кольорів;
 • грунтоване - міцне вологостійке покриття, що підходить під фарбування;
 • поліуретанова емаль - зносостійке, стійке до вологи та сонячних променів покриття.

Залежно від призначення приміщення вибирайте відповідний тип покриття. Так, особливу увагу приділіть дверям, передбаченим для кухні та ванної кімнати. Вони повинні бути вологостійкими, інакше в процесі експлуатації їх може повести.

 

За типом полотна

 • глухе - без будь-яких вставок, але з можливим візерунком;
 • під скло - полотно, яке передбачає вставку будь-якого типу скла, але продається без нього;
 • зі склом - полотно зі скляними вставками будь-якого розміру, виду та кольору.

   

Глухі двері - ідеальний варіант для туалету та ванної кімнати. Двері ж зі склом надають приміщенню вишуканість та ошатність, тому відмінно підходять для віталень.

 

Купити міжкімнатні двері в Києві, Дніпропетровську, Львові та інших містах України ви можете на сайті, вибравши вподобані двері з каталогу.