(0)

Шпалери

Оновити будь-яку кімнату не витрачаючи багато коштів та часу допоможе купівля шпалер. Зручні у використанні, з величезним вибором кольорів та рисунків, дає можливість кожному знайти щось для себе і створити цікавий дизайн на будь-який смак. Тому, якщо ви хочете дотати своїй квартирі чи будинку нових,  яскравих фарб - шпалери будуть ідеальним рішенням.

Та як не розгубитись покупцю при виборі шпалер та підібрати те, що підійде саме йому? Відповідь на це питання ми і спробуємо дати у цій статті.

 

Каталог шпалер відповідно до виду матеріалу

 

Перше на що слід звернути увагу при виборі шпалер - це вид матеріалу з якого вони виготовлені. Від цього будуть залежати основні експлуатаційні характеристики та довговічність.

 

На сьогодні існують такі основні види:

 

1. Паперові та паперові з акриловим напиленням - традиційні представники шпалер з гладким покриттям, що виготовляються з двох шарів паперу. Основними перевагами є ціна шпалер та їх екологічність. Серед мінусів варто виділити складність в поклейці і недовговічність при використанні.

2. Вінілові - можуть виготовлятись як на флізеліновій, так і на паперовій основі. Основними перевагами таких шпалер є їх міцність. Так, якісні представники даних шпалер здатні переносити миття щіткою та побутовою хімією - і в цьому відношенні вони поділяються на вологостійкі, миючі та супермиючі. Останній вид навіть важко чимось подряпати, що є ознакою того, що вони прослужать не один рік та ще встигнуть вам набриднути.

3. Флізелінові шпалери - виготовляються з целюлозної основи, що дозволяє їм "дихати"- пропускати пар, повітря та конденсат. Такі шпалери краще за інших маскують усі нерівності та тріщини поверхності. Вони ідеально підійдуть під фарбування і роками не втратять своєї фактури та привабливого вигляду.

4. Текстильні шпалери - виготовляються при процесі склейки флізеліну і тканини. Як і флізелінові такі шпалери здатні "дихати" і є екологічно чистими. Основним недоліком таких шпалер є їх нездатність приховувати нерівності покриття. Тому, якщо ви вирішите придбати саме ці шпалери для стін вам прийдеться ретельно підготувати поверхню перед поклейкою.

5. Фотошпалери - це роздруковані на широкоформатному принтері малюнки чи фотографії. Такі шпалери на стіні зазвичай є досить помітними, тому їх переважно обирають для акценту.

6. Рідкі - в магазині шпалер продаються у вигляді порошку та підійдуть для тих, хто надає перевагу  в інтер'єрі виразній штукатурці. Тому, для того щоб дизайн кімнати виглядав гармонічно слід уникати активних принтів та обставляти кімнату в мінімалістичному стилі.

 

Характеристики на які варто звернути увагу

 

Перед купівлею шпалер  варто звернути увагу на відповідність експлуатаційних характеристик приміщення, яке ви збираєтесь декорувати. Так, для кімнат з підвищеною забрудненістю, як: коридор, кухня,  дитяча - шпалери варто обирати з підвищеною увагою та прискіпливістю. Це забезпечить вам позитивні враження від покупки і дозволить ще довго радіти яскравому кольору та візерунку.

Купити шпалери для будь-якої кімнати можна в інтернет магазині шпалер АРС. Тут,  ви зможете порівняти їх ціни, характеристики, призначення та вибрати те, що до вподоби саме вам.

Зверніть увагу на призначення шпалер. Не рекомендується вибирати світлі кольори в коридор через підвищений рівень пилоутворення та забруднення. Адже через це шпалери досить шивдко втратять свій привабливий зовнішній вигляд. Проте, якщо ви все ж надаєте перевагу світлим шпалерам вибирайте миючі  - це дозволить при необхідності легко їх почистити від забруднення.

В дитячу кімнату не варто вибирати шпалери із текстилю, адже їх досить важко чистити, а найменше пошкодження буде помітним.

В спальню та вітальню підійдуть практично будь-які шпалери. Єдине, на що тут слід звернути увагу це розмір кімнати. Так, світлі відтінки дозволять вам візуально збільшити приміщення, а темні чудово виглядатимуть у великих кімнатах.

Якщо в кімнаті не висока стеля за допомогою шпалер з поздовжнім малюнком приміщення можна видовжити.
Продумайте на перед чи буде додаткове декорування стін, наприклад картинами, панно, фотографіями. Якщо так, то варто обирати шпалери однотонні або з невеличкою фактурою. На великих, яскравих квітах ваші фото можуть просто загубитись.

Найкращим рішення для будь-якої кімнати - це зробити акцент на одній стіні, підібравши для неї шпалери з цікавим та яскравим орнаментом. Саме таке рішення дозволяє зробити будь-який інтер'єр цікавим та неповторним.

Тому, поспішайте купити шпалери в інтернет магазині mebli.ars.ua адже, саме тут вас чекає широкий вибір різних видів шпалер від німецьких, великобританських, українських та інших світових виробників.