(0)

Фільтр:

Ціна
0,00 грн
23400,00 грн
0 23400
Максимальне навантаження:
Наявність підйомного механізму:

Впорядкувати по
Показати товарів на сторінці

Крісло Cuba LE-G

8901,00 грн

Крісло Rabbit GTS

1813,00 грн

Крісло офісне

Сьогодні безліч людей практично щоденно, від ранку до вечора, проводять більшість свого часу в офісі й чим довше це триває, тим гірше для самої людини, адже відомо, що сидячий спосіб життя дуже негативно впливає на наше здоров'я. Звичайно ж, що від подібних речей нікуди не дітися, адже цього вимагає сама робота, але можна в значній мірі зменшити такий шкідливий вплив, а отже, його наслідки для нас.  Перш за все, рекомендуємо Вам звернути свою увагу на такий офісний предмет, як крісло, яке має пряме відношення до стану нашого здоров'я та загального самопочуття. Погане, незручне крісло може призвести до численних захворювань опорно-рухової системи, натомість правильно підібране крісло, навпаки, сприятиме хорошому самопочуттю впродовж усього робочого дня, зможе знизити навантаження на хребет і тим самим позбавити Вас болю чи дискомфорту в зоні спини.


Якщо Ви в пошуку ідеального крісла для себе, яке б відповідало Вашим потребам і вподобанням, ціна якого, дорівнювала б його якості, тоді Вам у меблевий інтернет-магазин «Арс» mebli.ars.ua, де кожен, безсумнівно, знайде те, що давно шукав. У нашому інтернет-магазині представлено безліч надзвичайно комфортних моделей, з дуже солідним, респектабельним дизайном, положення яких можна регулювати відповідно до своїх потреб: підняти чи опустити спинку, сидіння й навіть підлокітники, при цьому визначаючи кут їхнього нахилу. М'яке сидіння сприяє зручності таких крісел, а ролики, якими вони обладнані, допоможуть полегшити транспортування цих меблів, оскільки вони зазвичай досить важкі. Варто зазначити, що ролики крісел доволі якісні, призначені для різних поверхонь, як м'яких, так і твердих (килимів, ламінату та паркету) й неодмінно будуть бережно ставитися до підлоги, не залишаючи на ній подряпин. В інтернет-магазині «Арс» представлений широкий вибір різноманітних моделей крісел і стільців за кольором, матеріалами (шкіра, екошкіра, шкірзамінник, тканина тощо), стилем (класика та модерн), формами, з підлокітниками чи без, що дозволить кожному легко вибрати оптимальний варіант для будь-якого інтер’єру приміщення.  У нас є можливість придбати крісла для керівників, персоналу та відвідувачів офісу. Деякі моделі можуть цілком підійти й для Вашого дому, зокрема в якості крісла для комп’ютера. Також в «Арсі», окрім стільців і крісел, представлений широкий вибір різноманітних комфортних диванів, які своїм зовнішнім виглядом, безумовно, здатні ефектно доповнити будь-який інтер’єр і вдало підкреслити статус того чи іншого підприємства.


Отже, придбайте офісні дивани, крісла чи стільці саме в нашому інтернет-магазині «Арс» на сайті mebli.ars.ua й нехай вони нададуть приміщенню стильного вигляду, а Вашому робочому місцю – комфорту та затишку!