(0)

Будівельні суміші від компанії "Поліпласт"

Компанія «Поліпласт» - надійна, вітчизняна фірма будівельних сумішей, що уже 20 років пропонує якісний та надійний матеріал для будівництва і ремонту. Вона ідеально поєднує в собі високу якість, надійність продукції та прийнятні ціни. Тому, уже не один рік Поліпласт ТОВ користується попитом серед досвідчених покупців, таких як будівельники та майстри з ремонту.

 

Діяльність компанії  «Поліпласт» Україна

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Поліпласт» засноване в 1999 року та пропонує продукцію трьох торгових марок:

 • «Поліпласт»;
 • «Dops»;
 • «Green line».

 

Кожна з них, пропонує своїм покупцям матеріали, що повністю відповідають сучасним вимогам якості і надійності.

Наприклад, «Поліпласт» має ґрунтовну виробничу базу з сучасним обладнанням, лабораторією перевірки якості і досвідченим персоналом. Тому, не дивно, що саме продукція «Поліпласт» зазвичай використовується в будівництві найбільших будівельних об’єктів України, а саме, при зведенні відомих ТРЦ, бізнес-центрів, елітного житла, державних об'єктів і ін.

 Сьогодні, асортимент продукції компанії «Поліпласт» включає, такі основні позиції продукції:

 • клейові суміші;
 • затирка для міжплиткових швів;
 • декоративна штукатурка;
 • суміші для влаштування підлоги;
 • суміші для мурування теплоізоляційних блоків;
 • будівельні монтажні суміші;
 • суміші для лицьової кладки кольорові;
 • суміші для влаштування гідроізоляції;
 • штукатурні суміші;
 • фасадна шпаклівка;
 • дренажні суміші;
 • ремонтні суміші;
 • грунтовки та емульсії тощо.

 

Тому, щоб мати такий широкий асортимент та гарантовану високу якість, фірма співпрацює тільки з авторитетними українськими та європейськими заводами, які поставляють тільки екологічно чисті компоненти для виготовлення безпечної надійної продукції.

 

«Поліпласт»: огляд торгових марок та товарів

 

Торгова марка «Поліпласт»

 

Торгова марка «Поліпласт» — пропонує широкий вибір сухих будівельних сумішей, грунтовок і емульсій для ремонтних робіт.

В її асортименті ви можете знайти клейові суміші для обліцовки, як ПП-015, що чудово підійде для облицювання плиткою, гранітом, мрамурними плитами і іншими натуральними каменями світлих відтінків. Використовувати її можна для вертикальних, горизонтальних основ всередині сухих і вологих приміщень, так і для зовнішніх робіт.Суміш ПСМ-081 - призначена для розшивки швів лицьової кладки, клінкерної цегли і каменю.

Для надійного захисту поверхні ви можете підібрати різноманітні грунтовки та емульсії. Так, кварцова грунтовка ПГС-115 — чудово підійде для обробки бетонних та інших слабо всмоктуючих гідрофобних підстав, як: гладкий бетон, камінь, глазурована плитка, пофарбовані фарбою поверхні і ін.

 

Торгова марка «Dops»

 

Торгова марка «Dops» — в своєму асортименті має сухі будівельні суміші та грунтовки економ класу.

Так, армована клейова суміш для пінополістирольних і мінераловатних плит DOPS MultiFIX чудово підійде для створення захисного шару від вологи в системі скріпленої теплоізоляції фасадів будівель.Також, за помірною ціною можна придбати якісні грунтовки та емульсії як: DOPS ГС-8 — грунтовку, що призначена для поверхневого закріплення і зниження водопоглинання, а також для підвищення адгезії гігроскопічних підстав, що не деформуються.

Торгова марка «Green line»

 

В асортименті торгової марки «Green line» присутні фасадні та інтер’єрні фарби, декоративні штукатурки, грунтовки та емульсії.

Наприклад, інтер'єрна акрилова фарба для стін і стель Interior Professional чудово підійде для фарбування всередині приміщень з нормальною експлуатаційним навантаженням і ін.

 Отож, придбавши продукцію «Поліпласт», ви гарантовано отримаєте не тільки якісний але і безпечний матеріал, що пройшов пожежні  випробування, є радіологічно безпечним та має екологічний сертифікат якості Європейського рівня.

Сьогодні, дистриб'юторська мережа “Поліпласт” відома та поширена в усіх областях України. Адже, на відміну від багатьох інших схожих товарів, її продукція гарантовано відповідає усім сучасним стандартам якості, є зручною в використанні, має прийнятну ціну та володіє тими характеристиками, що ідеально підходять кліматичним умовам України.