(0)

Фільтр:

Ціна
40,00 грн
985,00 грн
40 985

Впорядкувати по
Показати товарів на сторінці

Вінілові шпалери

Серед усього різноманіття оздоблюваного матеріалу для стін - вінілові шпалери є одними з найпоширеніших і найпопулярніших серед покупців. І це не випадково. Адже, такі шпалери є дуже практичні і міцні, а оригінальний та широкий вибір дизайнів нікого не залишить байдужим.

Та все ж, перед покупкою варто детальніше ознайомитись, що собою представляють вінілові шпалери? Які їхні основні характеристики? І на що слід звернути свою увагу перед вибором?

 

Вінілові шпалери та їх види

 

Вінілові шпалери - це різновид оздоблюваного матеріалу для стін де верхній декоративний та захисний шар складає полівінілхлорид (який ще просто називають -  вініл). Такі шпалери складаються з двох частин: верхній шар представляє собою покриття з вінілу, нижній шар, що клеїться до стіни - з паперу або з флізеліну.

Таким чином, міцність шпалер буде залежати від використаної основи, де паперова буде менш міцною та щільною ніж флізелінова. Вигляд шпалер, спосіб їх догляду та інші характеристики будуть залежати від використаного вінілу і способу його обробки.

Якісне вінілове покриття є дуже міцним і довговічним, що не боїться вологи, світла і механічних пошкоджень. Тому, вони можуть прослужити вам дуже довго, при цьому не втрачаючи свого зовнішнього вигляду.

 

Каталог вінілових шпалер

 

Розглядаючи каталог вінілових шпалер можна виділити різні види залежно від використаної основи і від способу нанесення вінілу на верхній шар шпалер.

Так, залежності від основи вони можуть бути:

  • вінілові шпалери на флізеліновій основі - відрізняються своєю міцністю, не бояться вологи і світла, а при наклеюванні їх майже неможливо пом’яти чи порвати.
  • вінілові шпалери на паперовій основі - відрізняються своєю екологічністю та гіпоалергенністю, тому їх можна використовувати в будь-якій кімнаті, як дитячій і спальні.

 

В залежності від способу і якості нанесення вінілу можна виділити такі різновиди шпалер як:

1. Спінений вініл - виготовляється з допомогою спінювання вінілу при високій температурі. Відрізняється такий вид не високою міцністю та щільністю тому, вони погано переносять високу вологу. Перевагами таких шпалер є їхня вартість та широкий асортимент.

2. Вінілові шпалери для кухні - такі шпалери можна легко відрізнити по красивому кухонному малюнку та приємній на дотик фактурі. Основною перевагою - є їх здатність маскувати нерівності та тріщини поверхні.

3. Щільні шпалери - виготовляють з допомогою високих температур, контролюючи якість та щільність, що дозволяє створювати більш міцніші полотна під імітацію інших оздоблюваних матеріалів, а саме вінілові шпалери під цеглу, камінь тощо.

4. Гаряче тиснення - виготовляється під пресом та дією високих температур, завдяки чому випаровуються шкідливі речовини та створюється майже екологічно чистий продукт. Сьогодні, вони вважаються найсучаснішими - де якість, екологічність і ціна вінілових шпалер максимально збалансовані для потенційного покупця.

5. Шовкографія - є підтипом вінілових шпалер гарячого тиснення. Вони відрізняються красивою структурою поверхні та тонкістю полотна. Тому для того щоб, такі шпалери не рвались і не деформувались вплітаються штучні волокна, які приймають все навантаження на себе.

Шовкографічні шпалери надзвичайно красиві і при потраплянні світла переливаються ніби шовк. Проте, перед покупкою даного виду шпалер слід врахувати, що доведеться максимально підготувати поверхню та усунути усі нерівності і тріщини.

 

Переваги та недоліки вінілових шпалер

 

Серед усіх видів шпалер - вінілові є найоб'ємнішою групою, де експлуатаційні характеристики дають можливість використовувати їх в будь-якій кімнаті незалежно від вологи та освітлення.

 

Переваги вінілових шпалер

 

1. Величезний вибір кольорів, фактури, візерунків тощо.

2. Міцність та зносостійкість - при правильному догляді вони прослужать дуже довго та не втратять свого зовнішнього вигляду.

3. Вологостійкість - можуть використовуватись навіть у ванній кімнаті і кухні.

4. Шпалери не бояться ультрафіолету - сміливо можна використовувати на сонячній стороні.

5. Легкі в догляді - відповідно до їх типу та технічних характеристики шпалери можна мити з використанням миючих засобів.
6. Вінілове покриття убезпечить вас від мікробіологічних процесів.

 

Недоліки вінілових шпалер

 

Незважаючи на величезну кількість переваг, вінілові шпалери мають і недоліки, які слід враховувати перед покупкою.

Так, при нагріванні приміщення вони можуть виділяти токсичні речовини, винятком є шпалери з випареним вінілом.

Також, вініл майже не пропускає повітря, що заважає стінам "дихати".

Обережним потрібно бути і при поклейці шпалер, адже шпалерне полотно може розтягнутись, якщо ви перетримаєте його з нанесеним клеєм. В такому випадку шпалери стануть непридатними до використання. Тому, монтаж краще довірити професіоналам, щоб ваша покупка не принесла неприємних сюрпризів.

 

Вибір вінілових шпалер

 

Як ж правильно вибрати вінілові шпалери, щоб бути задоволеним придбаним товаром?

Насправді все дуже просто - потрібно наперед визначитись, які експлуатаційні характеристики вам необхідні і важливі в даній кімнаті та обрати той вид вінілових шпалер, який буде відповідати цим вимогам.

Так, якщо ви хочете придбати вінілові шпалери для ванної кімнати чи кухні, варто звернути свою увагу на вінілові шпалери, що миються. Якщо ж ви підбираєте шпалери в дитячу чи спальню слід надати перевагу екологічному варіанту вінілових шпалер тощо.

Звертайте увагу на вказані технічні характеристики вінілових шпалер в інтернет магазині і на самій упаковці. Наприклад, якщо на рулоні вказаний значок одна хвиля - це свідчить, що шпалери водостійкі і їх сміливо можна протирати вологою ганчіркою. Якщо ж смуг дві або три - це свідчить про збільшення ступеня вологостійкості та можливості мити їх щіткою чи губкою тощо.

Отож, поспішайте купити вінілові шпалери в інтернет магазині АРС. Адже, тут представлений широкий вибір шпалер, що може задовольнити і найвибагливішого покупця, а якість товару та обслуговування приємно вас здивує.